.

.

Оклоп на сите 78848 4-парчиња тен гума за сите сезони за сите сезони за подот за автомобили, камиони и SUV

Оклоп на сите 78848 4-парчиња тен гума за сите сезони за сите сезони за подот за автомобили, камиони и SUV

DEN 495.68

Износ
Залиха

Целокупната заштита на времето : Овој комплет од четири парчиња од цела сезона гумени подни душеци ги штити подовите на вашиот камион од нечистотија и остатоци; Дизајн на длабок послужавник има вода, снег, кал и патна сол. Изградени за перформанси : Овие издржливи гумени полимерни душеци можат да се справат со температури од под нула до над 100 степени без виткање, пукање или зацврстување; Подигната подлога за потпетици се спротивставува на абење. Fестока моќност на зафаќање : Подобро од обичните гумени грицки, нашите патентирани анти -лизгачки капачиња против лизгање на теписот го зафаќаат тепихот на вашето возило цврсто за да ги задржите овие подни душеци да не се лизгаат или менуваат за време на употребата. Обичен дизајн дизајн : Создадено за брза и лесна инсталација во повеќето автомобили, камиони и SUV, овие универзални подни душеци можат да бидат исечени со пар ножици за да обезбедат совршено прилагодено вклопување за вашето возило. Димензии : Проверете ги димензиите пред купување и инсталација; Мерки на предниот пар 27 "l x 19" W За задниот пар мерки 12 1/4 "L x 15 1/2" W. Целокупната заштита на времето : овој сет на четири парчиња од цела сезона гумени подни душеци ги штити подовите на вашиот камион од нечистотија и остатоци; Дизајн на длабок послужавник има вода, снег, кал и патна сол. Изградени за перформанси : Овие издржливи гумени полимерни душеци можат да се справат со температури од под нула до над 100 степени без виткање, пукање или зацврстување; Подигната подлога за потпетици се спротивставува на абење. Fестока моќност на зафаќање : Подобро од обичните гумени грицки, нашите патентирани анти -лизгачки капачиња против лизгање на теписот го зафаќаат тепихот на вашето возило цврсто за да ги задржите овие подни душеци да не се лизгаат или менуваат за време на употребата. Обичен дизајн дизајн : Создадено за брза и лесна инсталација во повеќето автомобили, камиони и SUV, овие универзални подни душеци можат да бидат исечени со пар ножици за да обезбедат совршено прилагодено вклопување за вашето возило. Димензии : Проверете ги димензиите пред купување и инсталација; Мерки на предниот пар 27 "l x 19" W За задниот пар мерки 12 1/4 "l x 15 1/2" W. Оклоп на сите душеци за сите сезони, гумени подни душеци, го заштитуваат внатрешноста на вашите возила. Тешка гума со подобрена подлабока шема на шара што држи вода, снег и кал. Анти-лизгачки клип на тепих ги одржува вашите подни душеци на место. Одговара на автомобили, камиони и SUV. Заштитете и подобрување на внатрешноста на вашите возила со марката на која можете да му верувате.

Карактеристики

Производи во категоријата