.

.

Џинши Машки Голф Кошули Кошули За Голф Со Долги Ракави Спортски Поло Маици 1/4 Патент Пуловер Атлетски Кошули

Џинши Машки Голф Кошули Кошули За Голф Со Долги Ракави Спортски Поло Маици 1/4 Патент Пуловер Атлетски Кошули

DEN 0.33

Износ
Залиха

55% Памук,40% Најлон, 5% Еластан. Затворање на патент. Машинско Перење или Миење Раце. Удобно Класично вклопување : Овие Модни поло маици со долги ракави, класично вклопување со цврста боја, затворање На Патент со стилска јака за заварување, уникатно извезено лого на градите, атлетски кошули за секојдневно носење. Ткаенина Што дише : нашите кошули за голф имаат висококвалитетна памучна ткаенина и патент со рамно заклучување за беспрекорно носење, мека, лесна и дише ве прават удобни во секоја пригода. Пријателски за вашата кожа, повеќе мазни со одлични шевови. Совршено вклопување : Нашите кошули за голф погодни за мажи, млади, тинејџери, јуниори. Добро усогласете се со фармерките, панталоните, добро спарете со палтото во студено време. Прилика : овие кошули за голф со Долги ракави совршени за секојдневна облека за канцеларија, дом, училиште, заминување, спорт, голф, риболов, возење велосипед, трчање, џогирање. Одлично за fall, зима и пролет. И Облека Нега : овие голф поло маици рачно перење или машинско перење во ладна вода, висат суви. Големина : големина НА САД Од S ДО XXL. Џинши секогаш обрнувајте внимание на квалитетот и деталите, без разлика дали уживате во активна игра на голф или секојдневна секојдневна облека , можете да се потпрете на овие поло маици за да се чувствувате удобно. Тоа 55% памук,40% Најлон,5% еластан ткаенина изградба е импресивно растеглива.

Карактеристики

Производи во категоријата