.

.

ПУМА ГОЛФ Машка Волја Патриот Поло

ПУМА ГОЛФ Машка Волја Патриот Поло

DEN 2.67

Износ
Залиха

92% Полиестер, 8% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Волјата Америка Волјата гордо се залага за трансформативната моќ на индивидуалниот избор и за правење разлика. Патриотскиот ансамбл на облека и обувки ја почитува нашата голема земја и мажите и жените на војската. Перформансите Одговараат на малку пошироко вклопување во рамената, градите и ракавите за да се обезбеди максимална удобност и слобода на движење за време на играта. ВЛАГА ФИТИЛ ЗАВРШНИЦА. Голфот Пума е бренд кој ги поместува границите, границите и културата. Тип на вклопување : Редовно Вклопување. Голфот Пума, преку Својата Колекција Голф "Волја Америка", е горд поддржувач На Фондацијата "Набори На Честа", која обезбедува образовни стипендии за сопружниците и децата На Паднатите и хендикепираните членови на американската служба.

Карактеристики

Производи во категоријата