.

.

Жити Менс Поло Маица Краток Ракав Спортски Голф Тенис Маица

Жити Менс Поло Маица Краток Ракав Спортски Голф Тенис Маица

DEN 1215.84

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање на копчето. Машинско Перење. Шик Дизајн : плакета Со Копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло маица за голф да оди во канцеларија или на одмор. Отстранување на пот : ја отстранува влагата неверојатно брзо со вклучување на меки и дишечки ткаенини со технологија за брзо ладење за да бидете ладни со целодневна удобност дури и кога конкуренцијата се загрева. Целодневна Удобност : оваа машка тениска поло кошула е удобна поло кошула.Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето. Повеќекратна Употреба : Совршен за секој тренинг и спорт, како тенис, голф, фитнес, трчање, возење велосипед, фудбал, целокупниот стил на тоа е добар за појавување на секакви панталони. Совет за перење : машинско перење, против избледување и против пилинг, не избелувајте. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање на копчето. Машинско Перење. Шик Дизајн : плакета Со Копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло маица за голф да оди во канцеларија или на одмор. Отстранување на пот : ја отстранува влагата неверојатно брзо со вклучување на меки и дишечки ткаенини со технологија за брзо ладење за да бидете ладни со целодневна удобност дури и кога конкуренцијата се загрева. Целодневна Удобност : оваа машка тениска поло кошула е удобна поло кошула.Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето. Повеќекратна Употреба : Совршен за секој тренинг и спорт, како тенис, голф, фитнес, трчање, возење велосипед, фудбал, целокупниот стил на тоа е добар за појавување на секакви панталони. Совет за перење : машинско перење, против избледување и против пилинг, не избелувајте. ЗИТИ, основана во 2014 година. Од своето основање, секогаш се фокусираше на висококвалитетни производи и услуги. Во текот на изминатите седум години, тоа беше конзистентно. За да им донесеме добро искуство на клиентите, ние секогаш ги земаме повратните информации од клиентите како почетна точка и правиме континуирано подобрување. Донесете подобро искуство за клиентите и продолжете да работите напорно/да растете. Целодневна Удобност : оваа машка тениска поло кошула е удобна поло кошула. Лесната, мека ткаенина за истегнување што дише ви дава ладно чувство во жешкото лето. Повеќекратна Употреба : Совршен за секој тренинг и спорт, како тенис, голф, фитнес, трчање, возење велосипед, фудбал, целокупниот стил на тоа е добар за појавување на секакви панталони.

Карактеристики

Производи во категоријата