.

.

Детско место бебешки момчиња и дете со долги ракави со 3-пакет

Детско место бебешки момчиња и дете со долги ракави со 3-пакет

DEN 383.84

Износ
Залиха

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Овој мултипак од 3 момчиња Полос е направен од мек памук за секој ден. Стилиран со полу-копче, рамна плетена јака, долги ракави и странични отвори на полите. Неговите омилени најважни работи во пакет од 3, овие кошули се одлични за студените денови или приликите за фустани. Детското место нуди облека и облека со цени што се забавни и лесни за составување. Тие ќе го сакаат овој стил .. ќе го сакате ова место.

Карактеристики

Производи во категоријата