.

.

ЏРОУ Фантазија Паун Перење Алишта Кофа За Детска Соба Дома Организатор Расадник Складирање Бебе Попречува

ЏРОУ Фантазија Паун Перење Алишта Кофа За Детска Соба Дома Организатор Расадник Складирање Бебе Попречува

DEN 383.84

Износ
Залиха

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inches.It совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба. МАТЕРИЈАЛ : 300д оксфорд ткаенина пвц водоотпорен надворешен.Внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно,корпата може многу добро да стои. АПЛИКАЦИЈА : кантите за Перење за Складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, Складирање Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање домашен Текстил, Складирање Играчки, Складирање На Производ За Бебиња и Складирање На Производ За Домашни Миленици. ДИЗАЈН : Функционален уникатен Домашен Декор. Склоплива, корпата за Перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни од ВАШАТА КОРПА ЗА перење ДИЏЕЈ,ве молиме известете не и веднаш ќе го решиме вашиот проблем. ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inches.It совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба. МАТЕРИЈАЛ : 300д оксфорд ткаенина пвц водоотпорен надворешен.Внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно,корпата може многу добро да стои. АПЛИКАЦИЈА : кантите за Перење за Складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, Складирање Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање домашен Текстил, Складирање Играчки, Складирање На Производ За Бебиња и Складирање На Производ За Домашни Миленици. ДИЗАЈН : Функционален уникатен Домашен Декор. Склоплива, корпата за Перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни од ВАШАТА КОРПА ЗА перење ДИЏЕЈ,ве молиме известете не и веднаш ќе го решиме вашиот проблем. Едноставно И Ефикасно Решение За Сите Ваши Потреби За Складирање! Организирајте ја вашата дневна соба, спална соба, расадник секоја просторија што има неред.Нашите корпи за перење што се преклопуваат се дизајнирани беспрекорно да се вклопуваат во секој декор.Карактеристики : - Силна рамка на врвот на работ, многу цврста. - 300д Оксфордска ткаенина пвц за водоотпорен и лесен за застанување дури и ако е празен.- Два Силен дизајн на кожна рачка, лесно е да се одземе.- Соодветна големина за повеќето ситуации користете, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека.Совети за перење : - избришете само чисто, не користете абразивно средство за чистење.- Не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој.

Карактеристики

Производи во категоријата