.

.

Чиста маса за масажа во боја се поставува во зашивање на чипка, едноставна покривка за кревети за убавина 4 парчиња за дишење за здолништа за убавина, покривка на ќе?

Чиста маса за масажа во боја се поставува во зашивање на чипка, едноставна покривка за кревети за убавина 4 парчиња за дишење

DEN 1871.84

Износ
Залиха

Комплет за луксузни спа -постелнина : ткаенина мека и нежна, добра вентилација, удобно блиску. Дизајн на прецизно ватирање, не е лесен надвор од линијата, употреба на подолго време. Печатење и боење на животната средина, здравје без стимулација, не е лесно да се избледат. Разубавување на животната средина : Убавите бои и едноставниот дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. 4 PC сет вклучува : лист за маса на здолниште, покривка на ќебе, перница и покривка на стол. Мултифункционална поставеност за постелнина за масажа и зачувај простор : Листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уреден и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Локација : Применливо за убавина, тетоважи, масажа, бањата и други места. Комплет за луксузни спа -постелнина : ткаенина мека и нежна, добра вентилација, удобно блиску. Дизајн на прецизно ватирање, не е лесен надвор од линијата, употреба на подолго време. Печатење и боење на животната средина, здравје без стимулација, не е лесно да се избледат. Разубавување на животната средина : Убавите бои и едноставниот дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. 4 PC сет вклучува : лист за маса на здолниште, покривка на ќебе, перница и покривка на стол. Мултифункционална поставеност за постелнина за масажа и зачувај простор : Листот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уреден и заштедете простор. Сите ваши масла, спа -алатки и други производи што често се користат можат да се скриат под здолништето на масата. Локација : Применливо за убавина, тетоважи, масажа, бањата и други места. Овој сет на 4 парчиња вклучува лист за масажа, кревет за кревети со ватирано ќебе, перница и покривка на столицата, ги обезбедува сите можности за вашата употреба. Луксузен изглед на вашиот клиент. Овој сет на здолниште за маса за масажа. Е совршена комбинација на функционалност и убав изглед. Постелнината може да се примени за третмани со бано -тетоважи за салони за салони за бања. Типична апликација : Салон за убавина ; Соба за масажа ; ПАЛЛОН ЗА БЕЗБЕДНОСТ ; Дома - Здравје ; Луксузен хотел ; Здравствен клуб ; Сауна и бања и повеќе. Измијте ги упатствата за миење на рацете или машината за миење ладно одделно. Топло железо. Не бели. Ве молиме, извадете ја подлогата за вметнување кога ќе се измиете. Забелешка : Оставете грешка од 1-3мм поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да понудите. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја може да биде малку различна од бојата на сликата. Вашето задоволство е наш приоритет. Значи, ние ќе испорачаме производи и услуги со највисок квалитет за да го исполниме вашето задоволство. Материјал : Ситна шема на постелнина : Цврста боја.

Карактеристики

Производи во категоријата