.

.

Коноп остава држач за тенџере со ретро стил со џебни топлини отпорни на топла влошки држачи 2 држачи за тенџере со џебови 8 × 8 инчи за готвење и печење

Коноп остава држач за тенџере со ретро стил со џебни топлини отпорни на топла влошки држачи 2 држачи за тенџере со џебови 8

DEN 1430.40

Износ
Залиха

Спецификации на производот-со 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи). Нашите влошки за изолација на топлина се отпорни на топлина до 200. Може да бидете сигурни дека овие висококвалитетни, топлински термички влошки можат добро да ги заштитат вашите раце. ? Висечкиот прстен на држачот на тенџере е лесно да се обеси. Поради добро засилениот, внатрешниот материјал за термичка изолација нема да испадне за време на миењето и ќе бидете задоволни од меката ткаенина. ? Структурата на топлинската подлога помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалите отпорни на топлина ви овозможуваат безбедно да ги отстраните топлите садови и тави од рерната. ? Еден со џеб и еден без џеб. Тој е многу погоден за влошки на дното на топла тенџере, чувари на микробранови за прскање, држачи за лажици, отвори за отвори, стативи, големи крајбрежје. ? Издржлива употреба, погодна за дневна употреба во кујната, анти-брчки и смалување, се препорачува да се мијат со рака, а не машината за миење, не бели. Име : Топлина за тенџере со изолација (сет од 2 парчиња) Опис на материјалот : Водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-скалинг материјал Големина : 8 × 8inch Облик : Квадратни карактеристики : Анти-скалинг и топлинска изолација, анти-брчки и смалување на висечкиот прстен на путолот Е лесно да се обеси. Помага во заштитата на рацете и рацете од топлината на рерната една со џебови и еден без џебови. Структура на производот : Дизајн на странични ленти, удобен за висино складирање. Додатоци Опис : 2 Покриени подложни садови, една со џеб и една без џеб. Упатства за перење : се препорачува миење на рацете, а не машинско миење, не бели. Применливи сценарија : Погодно за откривање на капакот во кујната, микробранова печка, јадења од рерна и скара на отворено, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата