.

.

Гитара wallид монтирање 2 пакет, црна орев дрвена гитара закачалка, закачалка во облик на гитара во облик на облик на облик на гитара, држач за гитара, кука, standид за аку

Гитара wallид монтирање 2 пакет, црна орев дрвена гитара закачалка, закачалка во облик на гитара во облик на облик на облик

DEN 1582.40

Износ
Залиха

Зарем не знаете како да ја поставите вашата гитара подобро?. [Анти-лизгачки дизајн во облик на У] Различно од држачот на гитара со рамна форма, Hanger Wallидот на Guitarидот на гитара има лулка во форма на U, што може безбедно да ја поправи вашата гитара без ризик од лизгање. Малку го врти јарем, оваа закачалка за гитара може да одговара на различни музички инструменти, како што се акустична гитара/ електрична гитара/ бас/ бањо. [Единствена закачалка за гитара од црно орев] Направено од вистинско црно дрво од орев, секое монтирање на wallидот на гитара го прикажува своето уникатно жито од дрво. [Единствена закачалка за гитара од црно орев] Направено од вистинско црно дрво од орев, секое монтирање на wallидот на гитара го прикажува своето уникатно жито од дрво. [ИДЕА Подарок за гитарист мажи момче] Секој пакет вклучува завртки и сидра. [ИДЕА Подарок за гитарист мажи момче] Секој пакет вклучува завртки и сидра. И растојанието помеѓу лулката и wallидот е 3,5 инчи, што е доволно за да се спречи гитарата да го допира wallидот и да се распаѓа. Гипс wallид. [Топол врв] Бидејќи Онмивод секогаш инсистира да ја задржи вистинската природна состојба на дрво, секое парче дрвена монтажа ќе ја задржи својата природна текстура и боја на дрво. Ѕид од тули. Изработено и полиран од занаетчии, закачалката за гитара го задржува уникатното и убаво дрво зрно орев колку што е можно повеќе. Заштитете ја вашата сакана гитара од кученце и писе. [Ротирачки јарем за глави на глава] Јаремот на оваа закачалка за гитара може да се врти за да одговара на различни глави на гитара, особено наклонетиот удар. Сув wallид. Покажете ја вашата гитара исто како уметничко дело. Инсталацијата може да се направи за само 4 чекори. Мандолин. [Список на пакување] 2 дрвени основи од орев, 2 куки, 4 завртки, 4 бетонски сидра, 4 сидра на сув ид. [Материјал] Вистинско црно орев дрвено. [Материјал] Вистинско црно орев дрвено. Суптилниот и внимателен дизајн е сè за заштита на секој музички инструмент. Направете ја вашата соба поорганизирана и уредна. [Анти-лизгачки дизајн во облик на У] Различно од држачот на гитара со рамна форма, Hanger Wallидот на Guitarидот на гитара има лулка во форма на U, што може безбедно да ја поправи вашата гитара без ризик од лизгање. Можете да го користите за вашата дневна соба, спална соба, музичко студио, канцеларија и простор за проба. [Дизајн на форма] Дизајн во форма на У (спречете го инструментот да не се исклучи). [Мека рамка со метална рамка] Јаремот на држачот на гитарата е составен од висококвалитетна метална челична рамка и меко подлога. И растојанието помеѓу лулката и wallидот е 3,5 инчи, што е доволно за да се спречи гитарата да го допира wallидот и да се распаѓа. Секој производ што го добивате има уникатен изглед. [Ротирачки јарем за глави на глава] Јаремот на оваа закачалка за гитара може да се врти за да одговара на различни глави на гитара, особено наклонетиот удар. Изработено и полиран од занаетчии, закачалката за гитара го задржува уникатното и убаво дрво зрно орев колку што е можно повеќе.Црниот орев има природно убаво дрво жито. [Дизајн на форма] Дизајн во форма на У (спречете го инструментот да не се исклучи). Заварувањето на јаремот е засилен што може да ја одржи вашата гитара стабилно. Материјалот за подлога е мека гума што ја штити вашата завршница на гитара од кавга.

Карактеристики

Производи во категоријата