.

.

Дипломирање Декорации За Забави 2023 Година, Банер За Дипломирање Честитки За Град Банер, Класа На Украси За Дипломирање од 2023 година, Персонализирани Позадини За Фо?

Дипломирање Декорации За Забави 2023 Година, Банер За Дипломирање Честитки За Град Банер, Класа На Украси За Дипломирање од

DEN 159.84

Износ
Залиха

?[Транспарентите со светли бои додаваат во атмосферата на дипломирање] Светли обрасци се дизајнирани на банерот за дипломирање, знакот ЧЕСТИТКИ ГРАД 2023, капи, дипломи, бантинг, ѕвезди, огномет и навивачки гужви и други светли, шаблони за дипломирање создаваат силен впечаток за дипломираните студенти. Различна од другите производи, 2023 година е специјално обележана на нашиот банер за украси за забави за дипломирање, а блескавиот знак ЧЕСТИТКИ ГРАД 2023 ќе биде ексклузивната меморија на дипломираните студенти во 2023 година. ?[Не грижете се за наборите] банерот честитки град е изработен од висококвалитетна ткаенина, а страните се добро исечени без залутано предиво. Бидејќи транспарентот за дипломирање треба да се преклопи за време на транспортот, ќе има некои набори на банерот, ве молиме не грижете се и не грижете се, можете да испарите железо за да ги отстраните наборите на банерот, не заборавајте да не користите висока температура.можете исто Така лесно да натопите малку вода на браздата, да го расклопите и исушите банерот за дипломирање и браздата ќе исчезне. ??‍?[Супер Голема Големина] 73*37" класа на супер големи украси за дипломирање од 2023 година, издржливи, без брчки, не избледени и отпорни на кинење, има четири метални дупки на четирите агли на банерот честитки град кои не се лесни за ' рѓа, и ќе има околу 10 метри јаже за подароци, што е погодно за вас да висат насекаде. Лесниот банер за дипломирање, можете дури и да го држите на ѕидот со лента. Декорациите за забава за дипломирање што се преклопуваат 2023 година ви одговараат да ја носите на кое било место. ??‍?[Погоден за различни места] банерите за Дипломирање се погодни за дипломирани студенти од средно училиште, универзитет, докторат итн. Можете да го користите банерот честитки град како позадини на фотографии, украси за дипломирање, за правење фотографии за дипломирање, украсување церемонии за дипломирање, забави за дипломирање итн. Во исто време, нашиот банер за честитки град 2023 е вертикален, кој може да се користи како капак на вратата за закачување на влезната врата, дворот и прозорците, лесно создавајќи силна семејна атмосфера за дипломирање. ?[Погоден за различни места] банерите за Дипломирање се погодни за дипломирани студенти од средно училиште, универзитет, докторат итн. Можете да го користите банерот честитки град како позадини на фотографии, украси за дипломирање, за правење фотографии за дипломирање, украсување церемонии за дипломирање, забави за дипломирање итн. Во исто време, нашиот банер за честитки град 2023 е вертикален, кој може да се користи како капак на вратата за закачување на влезната врата, дворот и прозорците, лесно создавајќи силна семејна атмосфера за дипломирање.

Карактеристики

Производи во категоријата