.

.

Среќен 53 Ти Роденден Црвен И Црн Банер Украси За Позадина Балони Тематски Декор За Девојчиња Жени Принцеза 53 Години Роденденска Забава Бдд Фото Кабина Реквизити Ма

Среќен 53 Ти Роденден Црвен И Црн Банер Украси За Позадина Балони Тематски Декор За Девојчиња Жени Принцеза 53 Години Роденденска

DEN 1.67

Износ
Залиха

Повеќе сценарија : Совршено За вашата забава, банери за маса за торти, таписерии, декор на соба, украси за прием, завеси, прослави, позадини за фото кабина и позадини за дробење торта за деца. Што ќе добиете : Вклучува 1 банер, совршен за украсување на кој било настан за забава! Тоа е одличен додаток на декор за забави, лесно може да го привлече вниманието на секој гостин и да остави незаборавна меморија. Материјал : Врвен квалитет и издржлив, Безбеден и Нетоксичен, украсите на банерот се изработени од издржлива модна ткаенина, кои не само што се светли и убави, туку и издржливи. Големина : големината на оваа партија позадина е 71*47 инчи. Доволно е голем за декорација на вашата забава. Верувајте дека тоа ќе биде белег на вашиот партиски настан и ќе ве импресионира вас и вашите гости. Услуги на клиентите : Вашето задоволство е најважното нешто. Доколку производот што го добивте има какви било проблеми или друго прашање, слободно контактирајте не. Материјали : Изработени од издржлива ткаенина, мала тежина, отпорна на кинење, еднократно.

Карактеристики

Производи во категоријата