.

.

Замрзнати Позадина 1 Роденден Позадина За Девојка Елса Ана Принцеза Фотографија Позадина Партија Материјали Банер Позадина Фотографија 7x5Ft

Замрзнати Позадина 1 Роденден Позадина За Девојка Елса Ана Принцеза Фотографија Позадина Партија Материјали Банер Позадина Фотографија

DEN 319.84

Износ
Залиха

Quest big Hit На Забавата Zheromes Може да исчезнат, но фотографиите траат вечно.Секој ќе ја прослави забавата и ќе добие совршен удар на Facebook,кои оставаат најдобри спомени. ☀【Сонувана Замрзната Принцеза Партија】 Дозволете ни да ги донесеме прекрасните Фантастични Видео Позадини или Прикажувања На Производи. Широка Примена : Погоден за внатрешна фотографија портрет фото студио позадина.Одлично за ѕиден декор, самостојна домашна фотографија, приказ на производи и видео снимање.☀Содржина на пакетот : € 1pcs 7 x 5 ft Фотографија Позадина.Convenient погодно За Употреба : 1.Поправете ја позадината на ѕидот со клинци или лента.2.Или поддржете го со држач и стеги.☀Како да се отстранат наборите : 1.● Превртете го на цевка една ноќ или подолго за да ја отстраните браздата.2.Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно отстранување на wrinkle.To избегнувајте можно оштетување на пареа, ставете слој сува крпа помеѓу позадината и пеглата.3.Ве молиме не ја мијте или допирајте водата."Забелешка : " 1.Не е водоотпорен.Не го допирајте со вода. 2.●Вклучена Е само позадина, нема штанд;Предметот ќе биде испратен со преклопен.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта без двоумење. Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение. Ви благодариме за поддршката!Уживајте во вашето време за купување!.

Карактеристики

Производи во категоријата