.

.

Чиста Лаванда Завеси за Позадина Со Led Светла За Бебе Туш Девојки 10ft X 8ft Тул Позадина Завеса За Свадба Слон Роденден Партија Фотосесија Позадина Украси

Чиста Лаванда Завеси за Позадина Со Led Светла За Бебе Туш Девојки 10ft X 8ft Тул Позадина Завеса За Свадба Слон Роденден Партија

DEN 2.33

Износ
Залиха

Производите вклучуваат : 10ff_ 8ft проегирни завеси од лаванда за позадина, комплет топло бело светло од 9,8 стапки и Транспарентни клипови Од 12 парчиња (без далечински управувач). Завеса во позадина со лесен материјал : 2 панели меки завеси за позадина од лаванда, секоја големина на панелот е 5 стапки (Ш) и 8 стапки (Ч).Висококвалитетен еластичен тул, склоплив без набори, издржлив.Може да се користи повторно.Ако не сакате да бидете особено транспарентни, можете да купите 2 пакувања и повеќе, тогаш ефектот ќе биде подобар. Инсталација на лесна низа : Закачете ги светлата со овие проѕирни штипки пред да ја одврзете жицата за да не се заплеткаат. Секоја влакно е поединечно собрана во уредна извртена вратоврска спречувајќи заплеткани нереди.Заплетканите нишки лесно се отплеткуваат, а светлата се цврсти.Можете да ги напојувате ПРЕКУ USB. Широк спектар на употреба : свадба лак прием, фото кабина, невестински туш, ангажман, фотографија позадина, фотосесија, лаванда пеперутка бебе туш украси, лаванда пеперутка роденден декорации, дипломирање, соба украси, бонбони вклучена, десерт маси позадина ѕид, божиќ прозорец украси или каде сакате. Лесно за закачување : со џеб од прачка преку горниот дел за лесно закачување на цевка или држач.Светлосната низа е многу погодна за поставување зад или пред завесата, завесата во позадина со светлина зрачи со топла и удобна светлина, што навистина додава трага од шарм во просторијата.Користете Ги За Божиќ. Тие ќе направат вашиот прозорец и соба да изгледаат многу убаво и романтично. Што добиваш? 1.лаванда чиста тул позадина завеса 2.Комплет од 9,8 стапки топла бела жица светло 3,12 парчиња Транспарентни клипови Погодни за која пригода 1.свадба : свадба ѕид, свадба лак прием, свадба церемонија и повеќе 2.пеперутка бебе туш, пеперутка роденден, родот открие, фото кабина, невестински туш 3.Божиќ прозорец украси лаванда позадина за фотосесија,лаванда позадина за забави,лаванда позадина за роденден, лаванда пеперутка роденден украси.

Карактеристики

Производи во категоријата