.

.

Сјај За Усни Пудра Во Розова Боја Светло Лице И Истакнете Ја Шминката За Убавина На Лицето Убава Лесна Разноврсна Луксузна Додава Сјај Лесна За Употреба Лесна Меша?

Сјај За Усни Пудра Во Розова Боја Светло Лице И Истакнете Ја Шминката За Убавина На Лицето Убава Лесна Разноврсна Луксузна Додава

DEN 53.12

Износ
Залиха

● Дизајн●Кога Е Потребно, Може Да Се Користи За Модифицирање На Целата Форма На Лице, Што Е Погодно За Контурирање При Излегување. Може Да се Користи не Како , Туку И како Сенка за Очи, Хајлајтер и ја Трансформира Целата Форма на Лицето. ①Совршен Подарок Има Прекрасна Завршница. Убаво Спакувано И Лесно За Носење. Совршен Е Како Подарок За Семејството, Колегите И Пријателите. Ви Носи Пријатно Искуство. ①Кадифена Пудра Неговата Текстура Е Мазна И Нежна, Што Ја Прави Рамномерно Да Се Вклопува Со Кожата Без Летечка Пудра, Правејќи Ја Шминката Поделикатна. Можете Да Ја Користите Вклучената Четка За Да Ја Нанесете На Лицето. Шминката Изгледа Природно Без Претерување. Сјај за усни Пудра Во Розова Боја Светло Лице И Истакнете Ја Шминката За Убавина На Лицето Убава Лесна Разноврсна Луксузна Додава Сјај Лесна За Употреба Лесна Мешавина Природен Сјај Шминкабојка Во Прав Светло Лице И Истакнете Ја Шминката За Убавина На Лицето Убава Лесна Разноврсна Луксузна Додава Сјај Лесен За Употреба Лесен Спој Природен Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 45гр големина на Пакетот : 6х6х2, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата