.

.

Сенсаи Вкупно Фин ТФ 202

Сенсаи Вкупно Фин ТФ 202

DEN 1.67

Износ
Залиха

Фондацијата во прав. Остава свиленкаста мазна завршница. Долготраен беспрекорен тен. Овој прашок за основање може да се нанесува без напор и рамномерно. Неговата ефикасна формула обезбедува беспрекорна и свиленкаста завршница во текот на денот и ноќта.

Карактеристики

Производи во категоријата