.

.

ЏЕЈЗС Ѕид Монтирање Зачин Лавици Нерѓосувачки Челик Кујна Организатор Полици За Складирање Прибор Лажица Закачалка Кука Кујна Гаџети Додатоци

ЏЕЈЗС Ѕид Монтирање Зачин Лавици Нерѓосувачки Челик Кујна Организатор Полици За Складирање Прибор Лажица Закачалка Кука Кујна

DEN 127.68

Износ
Залиха

Производ материјал : 304 нерѓосувачки челик супстрат. Големина на производот : 57.5*14*15.5 КМ. Површинска обработка : полирање на огледало. Карактеристики на производот : заштеда на простор за складирање. Карактеристики : Анти - ' рѓа, лесен за чистење. Опис : име На Производ : Мултифункционална Полица материјал на Производот : 304 супстрат од нерѓосувачки челик големина на производот : 57.5*14*15.5 CMSurface третман : огледало полирање метод на инсталација : 6mm punch инсталација карактеристики на производот : заштеда на простор за складирање карактеристики : Анти - ' рѓа, лесен за чистење тип на материјали за складирање : шишиња Со Зачини применливи луѓе : публицитетот е целосен лек за преполни шкафови. Посилен капацитет за складирање, голем капацитет, обезбедување квалитет, заштеда на простор, голем капацитет, лесно чистење.Силен носивост, Задебелен дебел држач, посилно носење, подобар квалитет, постабилна полица и обезбедување квалитет, ги прават луѓето посигурни и побезбедни.Компактно решение за складирање кујна за заштеда на простор што изгледа идеално насекаде, идеално за складирање и организирање кујна и дом.Список за пакување : 1* полици : продадениот производ има само полица и не содржи други предмети.Забелешки : Рачно мерење, неизбежно постои одредена грешка, ве молиме преовладувајте во натура.За Бојата : ве Молиме потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка.

Карактеристики

Производи во категоријата