.

.

Лни Боја Менување Лажици Партија Фаворит

Лни Боја Менување Лажици Партија Фаворит

DEN 2.00

Износ
Залиха

Новина Пластични Лажици Кои Ја Менуваат Бојата Кога Мраз Ладно - 2 Пакети. Бпа Слободен-Еднократно - Машина За Миење Садови Безбедно-Врвот Решетката Само. 12 Лажици По Пакување-Лесни (не наменети за тврд сладолед) Одлични за снежни кокошки, ладни смути за мраз, ладни десерти или меки замрзнати задоволства. За Сите Прилики, Роденденски Забави или Мал Подарок - Забава За сите Возрасти. Ве молиме запомнете : промената на Бојата варира во зависност од температурата (Видете го целиот опис подолу). Кул идеја за подарок За Велигденска корпа или Полнење За Порибување. Секое време е забавно време За Кул Промени-Забавно За сите возрасти! Користете кој било од производите за ладна промена со ледени течности, ладни десерти од мраз или меки замрзнати задоволства и престо.. бојата ќе се промени непосредно пред вашите очи како магија! (Лесните лажици не се наменети за тврд замрзнат сладолед или тешка храна.. идеален за ладен јогурт и меки замрзнати производи). ВЕ МОЛИМЕ запомнете : промената на Бојата ќе варира во зависност од температурата, осветлувањето и перцепцијата на бојата. Промената на бојата се должи на промената на температурата. Колку е потопло.. колку е посветла бојата. Колку е постудено.. колку е похрабра бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата