.

.

Sunyastor Женски Чист Шифон Цветни Кимоно Кардиган Долга Блуза Лабави Врвови Надворешна Облека Летни Покривки Со Кратки Ракави

Sunyastor Женски Чист Шифон Цветни Кимоно Кардиган Долга Блуза Лабави Врвови Надворешна Облека Летни Покривки Со Кратки Ракави

DEN 1580.80

Износ
Залиха

floral chiffon kimono cardigans loose плажа покрие до половина ракав блузи костим за капење прикривање за жени,гроздобер цветни кимоно кардиган плажа прикривање прикривање за жени кимоно кардиган кардиган за жени цвеќиња лето кимоно врвот плажа сарафан шал секси кимоно плажа покрива чиста шифон костим за капење капчиња за жени капчиња плус големина floral crochet floral crochet sheer beach colve ups долги отворени кимоно женски модни костими за капење шифон цветни кимоно бикини прикриени плажа фустани прикриени за костими за капење жени цветни кимоно кардиган шал половина ракав шифон летна плажа бикини блуза жени v вратот лабава плажа прикријат везени пресече фустан бикини прикривање преголеми шарени пливање прикривање женски мулти животински костим за капење за кожа бикини прикривање на летни костими за капење на плажа, облека за плажа ресел кимоно кардиган.Совршен за фустан во солариум, Најдобар Избор за Вашиот Одмор или Меден Месец, Совршен За Носење На Плажа, Летна Облека, Облека За Пливање, Породилно Носење, Улична Облека, Носење Одморалишта, Облека За Сончање, Секојдневно кимоно, покривање на костими за Капење На Плажа, Модна Шифон Блуза, Секси Покривка На Плажа, Тенок Наметка За Пролет, Лето, Aut, итн.Кардиганот со една големина одговара на повеќето плажи има многу простор што го прави идеален за употреба како летна облека за капење од тенки, ситни, високи и, плус големина дами благодарение на неговиот лабав стил на фитинг. Табелата со големини не е наша, НЕ КОРИСТЕТЕ ја !!! Женски Чиста Шифон Цветни Кимоно Кардиган Долга Блуза Лабава Врвови Надворешна Облека. Совети : Кога ќе го примите, може да има мал мирис, откако ќе го измиете и исушите, ќе биде во ред. Измијте ги на деликатниот циклус користејќи ладна вода и закачете ги за да се исушат.Ова елегантно бикини е совршен украс за семејни собири на отворено, излети и патувања во кампување. Qulle долги ракави со затворени врвки за влечење добро ја штитат вашата кожа од експлозија на сонце на плажа или базен. Qulestroveloge добредојдовте на womentime, ние сме многу искрени служат за секој клиент.Големина : ве Молиме внимавајте табелата со големини на последната слика е вистинската мерка на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако имате кое било друго прашање,contact ве молиме контактирајте не во секое време, тогаш ние ќе го решиме за вас. Секси и Модна облека за плажа е совршена крема за сончање, која совршено ја штити вашата кожа и прави да изгледате sexy.it супер идеален за спарување со бикини, костими за капење, костим за капење, облека за плажа, фустан, шорцеви, резервоар, хеланки, фармерки , панталони или капа, лесно може да се носи преку костим за капење за лесен капак. Перење : не блендирајте, рачно миење одделно во ладна вода и суво чистење. Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата, тоа е вистинската должина на облеката. Лесните кимона на плажа лесно се одржуваат рачно или машински.ние ќе ги ажурираме производите секојдневно, ве молиме фокусирајте се на жените. Qulesoversovestions : Подарете ги овие симпатични летни шалови за Бикини За Вечерни Фустани На Вашите братучеди, свршеница, браќа и сестри, љубовница, сопруга и други членови на семејството и пријатели за да ги направат нивните летни одмори прекрасни и осветлени. Значи, потребни се 15-20 дена За испорака, Но Ако сакате да примате предмети во рок од една недела, можете да изберете да испраќате на забрзан начин.

Карактеристики

Производи во категоријата