.

.

Леќи за телефонски фотоапарати Fedrui, комплет за телефонски леќи, 22x телефото леќи, надворешна телескопска глава за телескоп за проток на вода, проток на сообраќај, ок

Леќи за телефонски фотоапарати Fedrui, комплет за телефонски леќи, 22x телефото леќи, надворешна телескопска глава за телескоп

DEN 3.33

Износ
Залиха

Надминете ги недостатоците што телефонот со камера може да биде близу доблизу, така што визијата може јасно да се репродуцира пред очите, а фокусната должина може да се прилагоди;. Дизајн на романска лесна патека, голема количина на светлина, висока резолуција, добра репродукција на бојата и значително го подобрува квалитетот на сликата на мобилните телефони. Изглед на црна алуминиумска легура, уникатна форма на лотос, исклучителна изработка, мобилен телескоп. Оптичките леќи на хијалин јасно даваат повисок квалитет и исклучителна јасно, повеќеслојниот филм за обложување со градиентна боја обезбедува побогати бои, сценографии и приказ на портрет зголемена заситеност на бојата, без нарушување. Нашите производи и услуги нема да ве изневерат, ви благодарам за поддршката на нашата продавница. Им посакувам на вас и на вашите најблиски добро заздравување. Надминете ги недостатоците што телефонот со камера може да биде близу доблизу, така што визијата може јасно да се репродуцира пред очите, а фокусната должина може да се прилагоди;. Дизајн на романска лесна патека, голема количина на светлина, висока резолуција, добра репродукција на бојата и значително го подобрува квалитетот на сликата на мобилните телефони. Изглед на црна алуминиумска легура, уникатна форма на лотос, исклучителна изработка, мобилен телескоп. Оптичките леќи на хијалин јасно даваат повисок квалитет и исклучителна јасно, повеќеслојниот филм за обложување со градиентна боја обезбедува побогати бои, сценографии и приказ на портрет зголемена заситеност на бојата, без нарушување. Нашите производи и услуги нема да ве изневерат, ви благодарам за поддршката на нашата продавница. Им посакувам на вас и на вашите најблиски добро заздравување. Надворешните леќи на телефонот ви овозможуваат да снимате големи филмови, правејќи ја сликата привлечна и уникатна, со што вашите фотографии се истакнуваат на социјалните медиуми. Дозволете ви да се за inубите во фотографијата, користете ја сликата за да го разберете светот и да ги користите леќите за да ги снимате времињата. Во однос на квалитетот на производот : Нашата база на клиенти отсекогаш била силна и расте. Ова исто така нè тера да се потврдиме. Секој процес на производство на производи е тестиран до одреден степен. Во исто време, ги уверуваме нашите клиенти дека секогаш ги следиме совршенството за нашите производи и даваме се од себе за да обезбедиме добар квалитет за нашите клиенти. Име на производи : Ленсколур на камера : како Show Magnification : 22xproduct Материјал : Мулти-слој обложено оптички стакло + ABS + Карактеристики на алуминиумска легура : Универзална, силна компатибилност со примена на модели : Погодно е за 98% Список на смартфонспекции Вклучен : 1 x Лензир за пристигнување на камера е моја чест, нашите производи претрпеа строга инспекција за квалитет, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите, доколку имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте се, ве молиме, почувствувајте се Бесплатно да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга.

Карактеристики

Производи во категоријата