.

.

Каталина 23125-000 Модерна Фарма Стакло Мини Приврзок Во Облик На Ѕвонче, 6.25, Бело Перење

Каталина 23125-000 Модерна Фарма Стакло Мини Приврзок Во Облик На Ѕвонче, 6.25, Бело Перење

DEN 3.00

Износ
Залиха

Овој модерен мини приврзок во стилот на фарма со 1 светлина има проѕирна стаклена нијанса во форма на ѕвонче и безвременска рустикална бела завршница за перење. Хардвер. Тежи 2,42 килограми кога е целосно склопен. Должина на кабелот : 5" минимум, 60 " максимум. Димензии на сенка : 6,25" H x 4 "W (Горе) x 9" W (Долу). Користи една сијалица А19/СТ64 40 вати (максимум). Сијалицата не е вклучена. Потребно е одредено склопување. Се препорачува само за внатрешна употреба. Паметен Дом Компатибилен : оваа ставка може да се постави со помош на паметен штекер или паметен прекинувач (продаден одделно) за лесно поврзување Со Алекса, Google Home или сличен паметен домашен уред. Барате Модерна Фарма? Не гледајте подалеку од оваа мини-приврзок за мини-приврзок. Направено од висококвалитетно вистинско дрво и завршено во завршна обработка со природен тон на дрво оваа опрема сигурно ќе леле. Додадете стил и осветлување на околината во вашата кујна, дневна соба, ходник, спална соба или бања. Ланец долг 72", целосно прилагодлив кабел и 60" го прави овој прицврстувач совршен за наклонети тавани и разновидни височини на таванот. Ние ја водиме индустријата за осветлување повеќе од 25 години со посветеност на најновата технологија, иновации и дизајн — бидејќи извонредноста не е само она што го правиме : тоа сме ние. Нашите клиенти ги сакаат своите Производи За Осветлување На Каталина. Мислиме дека и вие ќе го направите тоа.

Карактеристики

Производи во категоријата