.

.

Х-DREE Пластична Рачка Изолира Моќ Тест Олово Алигатор Клип Стегач Црвено Црно 10 ПАРЧИЊА (Манго де пластико Аил Ла пруеба де потенсија Кабел Де Кокодрило Клип Абразад

Х-DREE Пластична Рачка Изолира Моќ Тест Олово Алигатор Клип Стегач Црвено Црно 10 ПАРЧИЊА (Манго де пластико Аил Ла пруеба де

DEN 0.67

Износ
Залиха

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал. Нето Тежина : 98g; Содржина На Пакетот : 10 парчиња x Алигатор Клипови. Главна Боја : Црна, Црвена, Сребрена Тон; Име На Производот : Алигатор Клипови. Вкупна Големина (Секој) : 71 x 43 x 11mm / 2.8 "x 1.69" x 0.43 "(L*W*H) (тамањо вкупно( cada) : 71 x 43 x 11 mm / 2.8 'x 1.69 ''x 0.43 '' (L * W * H). Ширина На Отворена Вилица : 18,5 мм / 0,73"(Макс) (Анчо де апертура де мандибула : 18,5 мм / 0,73' (макс.). Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал. Нето Тежина : 98g; Содржина На Пакетот : 10 парчиња x Алигатор Клипови. Главна Боја : Црна, Црвена, Сребрена Тон; Име На Производот : Алигатор Клипови. Вкупна Големина (Секој) : 71 x 43 x 11mm / 2.8 "x 1.69" x 0.43 "(L*W*H) (тамањо вкупно( cada) : 71 x 43 x 11 mm / 2.8 'x 1.69 ''x 0.43 '' (L * W * H). Ширина На Отворена Вилица : 18,5 мм / 0,73"(Макс) (Анчо де апертура де мандибула : 18,5 мм / 0,73' (макс.). Пластична Рачка Изолација Моќ Тест Олово Алигатор Клип Стегач Црвена Црна 10 парчиња клипови за алигатор може да се користат во електрични или лабораториски електрични тестирања.Алигаторските клипови често се користат во лабораториите за училишна физика за брзо и ефтино склопување кола. Тие се корисни за поврзување на компонентите со жици.Алигаторските клипови може да се користат како минијатурни стеги за држење делови заедно за лепење и жици заедно за лемење. Опис На Шпански Јазик Mango de plastico Aysle la prueba de potencia Cable De Cocodrilo Клип Abrazadera Rojo Negro 10pcspais De Fabricacién : КИНА; Материјал : Пластико, Металпесо нето : 98 g; Контенидо дел пакет : 10pcs x pinzas de cocodrilocolor главен : Негро, Рохо, Тоно Платеадо; номбре дел продукто : клипови де кокодрилотамано вкупно (Када ) : 71 Х 43 Х 11 мм / 2.8' 'х 1.69' 'Х 0.43' '(Л * В * Х)Анчо де апертура Де мандибула : 18.5 мм / 0.73' (макс.).

Карактеристики

Производи во категоријата