.

.

Кабилок 6 Парчиња Ватенка Торба За Складирање Торби За Складирање Со Патент Контејнери За Складирање Облека Торби За Складирање Облека Торба За Облека Торба За Орг

Кабилок 6 Парчиња Ватенка Торба За Складирање Торби За Складирање Со Патент Контејнери За Складирање Облека Торби За Складирање

DEN 1.67

Износ
Залиха

крпа. ВАТЕНКА КЕСИ со ПАТЕНТИ овие торби за завршна обработка На багажот за облека се изработени од одличен квалитетен платнен материјал, отпорен на кинење и отпорен на абење. ТОРБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ костум користи детски играчки, додатоци за постелнина, употреба на складирање облека. ТОРБА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ЗАШТЕДА на ПРОСТОР Се Одликува со дизајнот на рачката и патентот, обезбедува поголема погодност за носење. ОБЛЕКА ПОКРИЕ торба завршува со рачка, пренослив и удобен, се збогува со неуредна, донесе дома уредни и чисти. ЌЕБЕ контејнер Погоден За пакување кеси за складирање за студентски домови, домашна облека, јорган, куќа во движење,. Пакет Листа 6 x ватенка Кеси Карактеристики-Големина L : Околу 58,00 X38, 00 X22, 00cm/22, 83 X14, 96 X8, 66nch Облека Завршувањето Кеси. - Може да се даде на вашите блиски пријатели или семејства како подвижна куќа присутни Ватенка Торбички. - Големина XL : Околу 60,00 X50, 00 X25, 00cm/23, 58 X19, 65 X9, 82nch торба за складирање на јорган. - Овие кеси за јорган од оксфорд ткаенина се изработени од квалитетен материјал, кој може да биде за трајна употреба торба за организатор на облека. - Погоден за домашна облека и кеси за складирање на ватенка, торби за складирање облека за пакување во подвижна куќа контејнери за складирање облека. - Кога не се користат, тие се преклопуваат, заштедуваат простор и голем капацитет за складирање повеќе торба за организатор на плакарот за облека. - Материјал : платнени ќебиња торба за складирање. - Боја : контејнери за складирање облека на Морнарицата. - Големина М : Околу 55,00Х33, 00Х20, 00см/21, 65Х12, 99Х7, 87инч Подвижни Вреќи За Ватенка. - Се одликува со дизајнот на рачката и патентот, обезбедува поголема погодност за носење кеси за складирање облека.Информации за стокатадувет торба за складирање практичниот дизајн со одлична текстура ќе обезбеди нивна практичност и популарност.костум торба За облека Овие мултифункционални торбички за складирање на ватенка се добро изработени од врвен материјал за ткаенина за издржлива и трајна употреба.торби за складирање облека тие можат да бидат за чување облека, играчки, јорган и некои други предмети.

Карактеристики

Производи во категоријата