.

.

Преносни батерии за преносни беспилотни летала со преносни беспилотни летала за отпорна торба за складирање на DJI Mini 3 Pro

Преносни батерии за преносни беспилотни летала со преносни беспилотни летала за отпорна торба за складирање на DJI Mini 3 Pro

DEN 2.67

Износ
Залиха

Сосема нов и висок квалитет. Користејќи високо квалитетен отпорен на топлина и материјал докажан од експлозија, безбеден за употреба. Дизајн на запечатување на Velcro за удобно отворање и затворање. Најбезбеден начин за полнење и чување на вашите батерии, заштитете ја вашата работилница, семејство и дом од опасност од полнење на батеријата на беспилотни летала. Светло и преносно, можете да го однесете на чување на батеријата на дронот кога ќе излезете. Сосема нов и висок квалитет. Користејќи високо квалитетен отпорен на топлина и материјал докажан од експлозија, безбеден за употреба. Дизајн на запечатување на Velcro за удобно отворање и затворање. Најбезбеден начин за полнење и чување на вашите батерии, заштитете ја вашата работилница, семејство и дом од опасност од полнење на батеријата на беспилотни летала. Светло и преносно, можете да го однесете на чување на батеријата на дронот кога ќе излезете. Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет со висок квалитет на високо квалитетен отпор на топлина и материјал што е докажан за експлозија, безбеден за корисни запечатување дизајн за удобно отворање и затворање на најбезбеден начин за полнење и чување на вашите батерии, заштитете ја вашата работилница, семејство и дом од опасност од дрон батерија Светла за полнење и преносни, можете да ја однесете на складирање на батеријата на дронот кога одите на отворање : Боја : Black Quantity : 1 PCSSIZE : 90*72*38mm (за батерија од 1pcs), 95*86*63mm (за батерии од 2 парчиња), 120*95* 63мм (батерии For3 PCS) погоден за DJI Mini 3 Pro Drone Battery Package Вклучи : 1x торба за складирање на експлозија на батерија (батеријата не е вклучена).

Карактеристики

Производи во категоријата