.

.

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini Original New Mavic Mini 2 и Mini SE горен модул за горен капак на дното на модерните делови за поправка на

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic Mini Original New Mavic Mini 2 и Mini SE горен модул

DEN 668.80

Износ
Залиха

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба. Оригинални и тестирани во добра состојба, 100% работа!. Совршен погоден за DJI Mavic Mini 2 и Mini SE. Висока издржливост и флексибилност за големо влијание. Делови за поправка, користени за замена на случајна штета, правејќи поправки повеќе безгрижни. За DJI Mavic Mini Original New Mavic Mini 2 и Mini SE горен модул за покривање на дното на модулските делови за поправка на школка за DJI Mavic Mini Series Description : Оригинал за DJI Partfit за DJI Mavic Mini 2 и Mini Sepackage вклучуваат : Како што избирате.

Карактеристики

Производи во категоријата