.

.

Fomiyes 3 парчиња со клуч за клучеви за клуч за козмење метални козметички прстен, мажи мали еднострани рачни патувања розови едноставни преклопни цвеќиња девојки дво?

Fomiyes 3 парчиња со клуч за клучеви за клуч за козмење метални козметички прстен, мажи мали еднострани рачни патувања розови

DEN 223.68

Износ
Залиха

Преклопување на патувањето со огледало-Елегантно компактно огледало со сјајна завршница погодна за секоја пригода. Широк спектар на прилики на апликација, може да се користи во вашиот секојдневен живот, социјални собири, концерти, патувања, забави. Козметичко огледало на џеб-тоа го рефлектира вашето лице светло и јасно и ви помага да добиете подобро искуство за шминка. Цветно компактно огледало-совршен подарок за девојчиња, мајки, девојки, сопруги, дами на Божиќ, Денот на вinesубените, денот на мајките и роденденот. Преносен компактен џеб огледало- направено од материјал со висок квалитет, има структура и површина отпорна на притисок. 2 преклопени огледало за шминка-Дизајн на двојна еднострана и склопливост ја зголемуваат практичноста на огледалото. Пакетот вклучува карактеристики на огледало од 1 × шминка - со фино изработка, нејзината мазна површина обезбедува безбедност и удобност кога ја користите. - Широк спектар на прилики на апликација, може да се користи во вашиот секојдневен живот, социјални собири, концерти, патувања, забави. - Одличен занает, внимателно надолу по секој детал за да му дадете шик и елегантен изглед. - Материјал : Метал - двострана дизајн и склопливост ја зголемуваат практичноста на огледалото. - Може да биде непречено отворено и затворено, обезбедувајќи ви ги промените од 0 до 180 степени. - Големина : 12.30x6.00x3.00cm/4.83x2.36x1.18inguds Informate Pocket Козметичко огледало со фино изработка, нејзината мазна површина обезбедува безбедност и удобност кога го користите. Компактниот огледало на Флор Огледало, кое во голема мерка ви обезбедува погодност за употреба. Подготвување на компактен џеб огледало чувајте го еден во торбата за да избегнете непотребно срам.

Карактеристики

Производи во категоријата