.

.

FXLYMR Гроздобер рачно огледало рачно огледало огледало со рачно огледало шема за рачка за шминка раце лични со прав, мини огледало на рацете креативно

FXLYMR Гроздобер рачно огледало рачно огледало огледало со рачно огледало шема за рачка за шминка раце лични со прав, мини огледало

DEN 3.33

Износ
Залиха

Ocketебно суета огледало како роденден, Денот на благодарноста, Божиќ, свадба, годишнина или подарок за Денот на вineубените! Изненадете ја вашата сопруга, девојка, мајка или пријателка која ќе стане невеста со навистина зачудувачко огледало!. ♥ Многу деликатна и луксузна врежана шема, додадена на дијамантот и тешката занаетчиство. Совршена големина : Рамка : 25 * 11,5 см, стакло : 12 * 9,5 см. ♥ Совршен подарок : Дајте му го ова огледало! Секоја девојка го заслужува овој производ од типот принцеза за својата колекција. ♥ Преку густиот ретро стил, луѓето не можат да го спуштат!. ♥ Романтичен ретро стил со исклучителна декоративна цветна шема, тоа е многу убаво, па кога ќе се погледнете во огледало, вашето расположение ќе биде подобро. Ocketебно суета огледало како роденден, Денот на благодарноста, Божиќ, свадба, годишнина или подарок за Денот на вineубените! Изненадете ја вашата сопруга, девојка, мајка или пријателка која ќе стане невеста со навистина зачудувачко огледало!. ♥ Многу деликатна и луксузна врежана шема, додадена на дијамантот и тешката занаетчиство. Совршена големина : Рамка : 25 * 11,5 см, стакло : 12 * 9,5 см. ♥ Совршен подарок : Дајте му го ова огледало! Секоја девојка го заслужува овој производ од типот принцеза за својата колекција. ♥ Преку густиот ретро стил, луѓето не можат да го спуштат!. ♥ Романтичен ретро стил со исклучителна декоративна цветна шема, тоа е многу убаво, па кога ќе се погледнете во огледало, вашето расположение ќе биде подобро. ♥ Име на производот : Mirrormaterial : Metal Color Classification : European Style Perfect Големина : Рамка : 25 * 11,5см, стакло : 12 * 9.5cmideal Подарок : Компактниот огледало за шминка го направи идеално девојки, дами и loversубители на убавина на роденден, забава и годишнина и други Прилики да бидат прилагодени : ностил : ретро 【Совети】 Ви нудиме најразлично огледало во стилот, можете да влезете во продавницата за да изберете други стилови. Ние изберете квалитетни добавувачи, сите производи се надгледувани од тим за посветен производ. Нашата цел е да обезбеди квалитет Производи по разумни цени за да ги задоволиме потребите на нашите клиенти, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ќе се обидеме да ги решиме. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не!.

Карактеристики

Производи во категоријата