.

.

Гихфса Рачни Правосмукалки, Безжични, Мини Влажна Сува Правосмукалка, УСБ Правосмукалка За Автомобил, Мала и Пренослива, За Домашна Канцеларија, Коса За Миленичиња

Гихфса Рачни Правосмукалки, Безжични, Мини Влажна Сува Правосмукалка, УСБ Правосмукалка За Автомобил, Мала и Пренослива, За

DEN 2.67

Износ
Залиха

€USB ПОЛНЕЊЕ q секогаш можете да ја наполните оваа мала правосмукалка со само една USB порта.Правосмукалката е опремена со литиумска батерија на полнење, која може да работи континуирано 30 минути по околу 3 часа целосно полнење. ●БЕЗЖИЧЕН и ПРЕНОСЛИВ ● овој пренослив вакуум за автомобили е без кабел и без проблеми што ви дава поголема погодност за вашата работа за чистење. Лесниот и безжичен дизајн на оваа рака вац помага да се ослободи вашето движење насекаде за чистење на скалите, кујната, автомобилот или тешко достапните свиоци. ●ПРОФЕСИОНАЛНИ ДОДАТОЦИ●овој рачен безжичен вакуум е опремен со 3 различни додатоци за подобро задоволување на вашите потреби за чистење. Според потребата да се исчисти прашината во различни прилики, замена на различна вшмукувачка уста, подобар ефект. ●ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА/домашна/ Канцеларија / Автомобил/ бања / чистење Теписи (може да апсорбира прашина, влакна од домашни миленици, трошки од леб, остатоци од храна, пепел од цигари, остатоци од хартија, малку течност итн.). Вашиот приоритет е нашиот врвен приоритет. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас на време и ние ќе ви служиме што е можно поскоро!. Според потребата да се исчисти прашината во различни прилики, замена на различни вшмукување уста. Тоа ќе ви помогне лесно да исчистите прашина, влакна од домашни миленици, песок, остатоци од храна, малку течности, остатоци скриени во перница или софа. Тоа е совршен подарок за семејства или пријатели!Спецификација : боја : црна,сребрена литиумска батерија : 2000 махсукција : 7кпапроизвод големина : 32 см х 8,5 см х 8,6 цмвежина : 0,365 листа На Кгпакување : 1 х домаќин на правосмукалка,1 X USB кабел за полнење, 1 x Продолжете ја рамната млазница, 1 x Мултифункционална четка млазница, 1 x продолжено црево, 2 x Помошни конектор,1 x упатство за употреба забелешка : ако имате какви било прашања или ви треба помош, ве молиме не двоумете се да напишете е-пошта за да не контактирате, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики

Color:
black,silver
Lithium battery:
2000 mAh
Suction:
7KPa
Product size:
32 cm x 8.5 cm x 8.6 cm
Weight:
0.365 Kg
Packing list:
1 x vacuum cleaner host,1 x USB charging cable, 1 x Lengthen the flat nozzle, 1 x Multifunctional brush nozzle, 1 x Extension hose, 2 x Auxiliary connector,1 x user manual:
Note:
If you have any questions or need help, please do not hesitate to write an email to contact us, we will reply within 24 hours. :

Производи во категоријата