.

.

Петокпартс Радијатор За Резервоар За Вода 21w-03-42110 21W0342110 За Комацу PC78US-6

Петокпартс Радијатор За Резервоар За Вода 21w-03-42110 21W0342110 За Комацу PC78US-6

DEN 3.33

Износ
Залиха

Нови резервни делови. Резервоарот За вода Радијатор 21w-03-42110 21 W0342110. Одговара На Комацу PC78 US-6 S/N 4001-UP. Основна Димензија (ММ) : 555*250*100. Ве молиме проверете дали овој радијатор е вистинскиот што ви треба пред да нарачате, секој проблем ве молиме слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата