.

.

Каспари Коктел Салфетки Хартија Салфетки 5 х 5 Партија Салфетки Свадба Салфетки За Свадба Прием Цветни Блан Де Блан Сива Пк 40

Каспари Коктел Салфетки Хартија Салфетки 5 х 5 Партија Салфетки Свадба Салфетки За Свадба Прием Цветни Блан Де Блан Сива Пк

DEN 223.84

Износ
Залиха

Декоративни салфетки за коктели или салфетки за пијалоци, салфетка 5" х 5", 10" х 10" кога ќе се отвори Пк од 40. Прекрасно дизајнирани салфетки за еднократна употреба 3 слоја, печатени Во Германија користејќи нетоксични бои растворливи во вода и мастило безбедно за храна. Прекрасни цветни хартиени салфетки за чајна забава, градинарска забава, велигденски салфетки и идеи за забави За Денот на Мајката. Декоративни коктел салфетки за свадбени салфетки, салфетки за невестински туш, салфетки за туш за бебиња. Фенси салфетки за забави за свадбен прием, Велигденски салфетки, свршувачка, роденденски салфетки.. Дизајнот на овие коктел салфетки е Од Колекцијата Каспари. Компанијата одржува филозофија за презентирање на широк избор на дизајни од светски познати музеи и независни уметници кои се движат во стил од традиционални до современи. Во текот На производната линија, Каспари прикажува уникатни и прекрасни уметнички дела и дизајни на производи инспирирани од ликовната уметност, текстилот, керамиката и дизајнот на ентериер. Овие коктел салфетки се квалитетни печатени хартиени салфетки користејќи нетоксични бои растворливи во вода и мастило безбедно за храна. Овие партиски салфетки дизајни се толку убави што изгледаат речиси премногу добро за да бидат салфетки за еднократна употреба. Нека овие партиски салфетки го постават расположението за вашата забава. Коктел салфетки обично се забавни материјали што вашите гости ги гледаат прво. Овие хартиени салфетки можете да ги замислите како украси за забави и салфетки за коктели во едно. Достапни се координативни хартиени плочи за да можете да направите комплети хартиени чинии и салфетки доколку изберете да го сторите тоа.Белиот на бел дизајн на овие салфетки ги прави убави свадбени салфетки за свадбен прием, невестински тушеви и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата