.

.

Love Mei Galaxy Tab S6 Lite Penn Relaive Case, двоен дизајн на боја силиконски ракав заштитен капа за покривање на кожата, без лизгање, мазен зафат, компатибилен со Samsung Galaxy Tab S6 Lite S Pen

Love Mei Galaxy Tab S6 Lite Penn Relaive Case, двоен дизајн на боја силиконски ракав заштитен капа за покривање на кожата, без

DEN 159.84

Износ
Залиха

1. 【Компатибилен】 Овој случај е само за Galaxy Tab S6 Lite S пенкало. Ултра-тенкиот дизајн на страната за полнење не влијае на магнетното полнење. 2. 【Уникатен дизајн на изглед】 Посебниот комбиниран дизајн на Galaxy Tab S6 Lite S Pen Case, дизајнот е изведен од класичниот молив може да ви донесе нова инспирација за да го персонализирате изгледот на вашиот S6 lite пенкало. Уникатна креативност и убав изглед, давајќи ви го најкласичното искуство за пишување. 3. 【Премиум материјал】 Направено од премиум силиконски за да го зголемите зафатот, совршено да го заштитите пенкалото од гребнатини, шокови, влијанија, прашина и случајно оштетување. 4. 【Лесно полнење】 Супер тенок дизајниран ракав ви овозможува директно полнење само магнетно прицврстувачи на табулаторот Galaxy без да го соблечете случајот со молив. (Исклучувајќи го табулаторот Галакси со заштитен случај). 5. 【Инсталација】 Лесна за инсталирање на моливчето во ракавот со полека притискање на моливчето и потоа затворете го капачето.30-дена 100% гаранција за враќање на парите и гаранција за замена од 12 месеци. 1. 【Компатибилен】 Овој случај е само за Galaxy Tab S6 Lite S пенкало. Ултра-тенкиот дизајн на страната за полнење не влијае на магнетното полнење. 2. 【Уникатен дизајн на изглед】 Посебниот комбиниран дизајн на Galaxy Tab S6 Lite S Pen Case, дизајнот е изведен од класичниот молив може да ви донесе нова инспирација за да го персонализирате изгледот на вашиот S6 lite пенкало. Уникатна креативност и убав изглед, давајќи ви го најкласичното искуство за пишување. 3. 【Премиум материјал】 Направено од премиум силиконски за да го зголемите зафатот, совршено да го заштитите пенкалото од гребнатини, шокови, влијанија, прашина и случајно оштетување. 4. 【Лесно полнење】 Супер тенок дизајниран ракав ви овозможува директно полнење само магнетно прицврстувачи на табулаторот Galaxy без да го соблечете случајот со молив. (Исклучувајќи го табулаторот Галакси со заштитен случај). 5. 【Инсталација】 Лесна за инсталирање на моливчето во ракавот со полека притискање на моливчето и потоа затворете го капачето.30-дена 100% гаранција за враќање на парите и гаранција за замена од 12 месеци. Компатибилност : Точно дизајниран за Samsung Galaxy Tab S6 Lite, заштити го пенкалото од шокови, гребнатини и случајни капки. Висок квалитет доаѓа со целосен силиконски материјал. Идеално за рамнотежа, удобност, издржлива и лесна за употреба. Двојниот дизајн на боја е совршен за деца и возрасни, совршен подарок за вашето семејство или пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата