.

.

КЛИСПИД 1 Пар Женски Додатоци За Теретана Додатоци За Трчање За Жени Атлетски Комплети За Жени Јога Комплети За Жени

КЛИСПИД 1 Пар Женски Додатоци За Теретана Додатоци За Трчање За Жени Атлетски Комплети За Жени Јога Комплети За Жени

DEN 576.00

Износ
Залиха

котон и гума. Лесни Без Прсти : Ракавици За Вежбање, Широко за правење јога и други фитнес вежби. Ракавици со половина Прст : Не Јога ракавици, Изработени од квалитетен материјал за издржлива употреба. Не-Ракавици : дизајн Против дланка, подобро ве заштитува за време на процесот на обука, дише и апсорбира пот. Не јога ракавици,. Ракавици За трчање : дизајн Против дланка, за време на процесот на обука, дише и апсорбира пот. Ракавици без прсти : ракавиците ви помагаат да вежбате безбедно, со вашите раце заштитени во секое време. Ракавици За Вежбање. Пакетот Вклучува 1 х Пар Ракавици За вежбање Карактеристики-Боја : Црни ракавици. - Материјал : памук + гумени ракавици за кревање тежина. - Големина : Прибл. 14, 5х10х0, 5 см/ 5, 70х3, 93х0, 19 инчи половина прст ракавици. - Изработен од квалитетен материјал за издржлива употреба атлетски комплети за жени. - Едноставен и модерен, совршен за да одговара на повеќето стилови на додатоци за трчање костими за жени. - Широко за правење јога и други фитнес вежби за кревање ракавици. ракавици без прсти-ракавиците ви помагаат да вежбате безбедно, со заштитени раце во секое време ракавици за вежбање. -Дизајн против лизгање на дланката, подобро ве заштитува за време на процесот на тренирање, ракавици за вежбање што дишат и апсорбираат пот. велосипедски ракавици Стоки Информации Вежба Јога Додатоци избор за пријателите, семејството и многу повеќе.ракавици за вежбање за жени памук и украсени со гумена точка за дополнително триење за нелизгачка намена.додатоци за теретана за жени ова Е пар ракавици за вежбање, кој е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба.ракавици за теретана со овие ракавици без прсти, можат да обезбедат целосна заштита на вашата рака.салата ракавици жените Многу корисна.ракавици за кревање за неинтензивни фитнес вежби.

Карактеристики

Производи во категоријата