.

.

Songmics 11x14 рамка за кутии за сенка, рамка за длабоки кутии со горниот слот и игличките за притискање, куќиште за приказ на рамки за слики, за заштеда, Поддршка за ленени

Songmics 11x14 рамка за кутии за сенка, рамка за длабоки кутии со горниот слот и игличките за притискање, куќиште за приказ

DEN 3.00

Износ
Залиха

Подарок што предизвикува насмевка за вашите најблиски.9” W (34,9 x 27,2 см). Материјал : MDF (фиберборд со средна густина), стакло. Доаѓа подготвен брзо да се дружи со закачалки со пилани на задниот дел. Дајте ги никулците на билетите, белешките и фотографиите од специјални моменти глам дисплеј со оваа рамка за слики со сенка 11x14. [Исполнето со добри идеи] со постелнина за обложување на ленена ткаенина, врвен слот и 10 пинови за притисок, оваа кутија за заштеда на длабочина од 1,5 ”става разгледници, белешки или билети во центарот на вниманието, додека е подготвена да прикаже 8 x 10”, 6 x 8 ”, 5 x 7”, 4 x 5 ”слики. Мали клипови за лесно менување на фотографии. [Што добивате] Длабока кутија за кутии со сенка со големина на 15 ”l x 11. 1 x 11x14 рамка за кутии за сенка. Тежина на производот : 2,9 lb (1,3 кг).Вклучени се 10 иглички за притискање. [Разноврсна поставеност] Хоризонтална, вертикална, поставена на wallидот или стои исправено на полицата - ја игра оваа рамка за слика на сенка 11x14, како што сакате, благодарение на дебелиот рамка од 2.2 ”и закачалките за пила.9” w со цврст, исклучителен пакет што работи како совршена идеја за подароци за роденден, Денот на благодарноста, годишнината или свадбата.2 ”и закачалките за пила. [Времето лета, трае квалитетот] За да ги зачувате негуваните моменти колку што е можно подолго, оваа рамка за кутии за сенка има квалитетен стаклен панел и граница на MDF за да создаде јасен приказ на слика и трајна убавина. Тоа ги покажува вашите богатства и колекционери во едноставен, но сепак рустичен стил, додека додавате голема доза на личност на вашиот wallид во влезот, дневната соба и студијата. [Исполнето со добри идеи] со постелнина за обложување на ленена ткаенина, врвен слот и 10 пинови за притисок, оваа кутија за заштеда на длабочина од 1,5 ”става разгледници, белешки или билети во центарот на вниманието, додека е подготвена да прикаже 8 x 10”, 6 x 8 ”, 5 x 7”, 4 x 5 ”слики. Дебелина на рамка : 2. Сјајни точки на рамката на кутијата со сенка : . Поддршка за постелнина за ткаенини за текстуриран изглед. [Меморија за меморија] Дали вашите негувани чувари и спомени се наоѓаат во заборавен агол? За да ви помогнеме да размислите да се вратите во радосни моменти и меморијали, покажете ги во истакнат, раскажувачки изглед со оваа кутија за сенка. Стаклениот панел јасно ги прикажува вашите предмети што привлекуваат. Внатрешна длабочина : 1,5 ”(3,8 см).9” W (38 x 30,3 cm). Големина на производот : 15 ”L x 11. [Разноврсна поставеност] Хоризонтална, вертикална, поставена на wallидот или стои исправено на полицата - ја игра оваа рамка за слика на сенка 11x14, како што сакате, благодарение на дебелиот рамка од 2. Ве молиме, проверете дали оваа рамка за кутии во сенка е поставена на ниво на површина или цврсто прикачена на идот. Има панделки, метали, белешки, како и фотографии. [Времето лета, трае квалитетот] За да ги зачувате негуваните моменти колку што е можно подолго, оваа рамка за кутии за сенка има квалитетен стаклен панел и граница на MDF за да создаде јасен приказ на слика и трајна убавина. Внатрешна големина на рамката : 13,7 ”L x 10. [Што добивате] Длабока кутија за кутии со сенка со големина на 15 ”l x 11. [Меморија за меморија] Дали вашите негувани чувари и спомени се наоѓаат во заборавен агол? За да ви помогнеме да размислите да се вратите во радосни моменти и меморијали, покажете ги во истакнат, раскажувачки изглед со оваа кутија за сенка.

Карактеристики

Производи во категоријата