.

.

Регистрирана Медицинска Сестра Регистарска Табличка Рамка Покритие Биди Убаво За Мене Новина Нега За Жени Блинг Живот Хром Метал Предниот Автомобил Хумор Подарок

Регистрирана Медицинска Сестра Регистарска Табличка Рамка Покритие Биди Убаво За Мене Новина Нега За Жени Блинг Живот Хром Метал

DEN 2.00

Износ
Залиха

● ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА НОВИОТ ДИПЛОМИРАН СТУДЕНТ ПО МЕДИЦИНСКА СЕСТРА! Дајте им совршен подарок, рамка за лиценца што можат гордо да ја прикажат на своето возило. Рамките НА МЕТАЛНИТЕ РЕГИСТАРСКИ ТАБЛИЧКИ доаѓаат во хромирана завршница и сет за подароци со синџир на клучеви што може да собере многу клучеви и други додатоци. ● ВКЛУЧУВА ЗАВРТКИ и УКРАСНИ капачиња за завртки со хромирана завршница за да му дадат остар изглед. ● КУКИТЕ се ДОДАВААТ на дното на регистарската табличка за да не штракаат или мрдаат лабаво. ● ОДГОВАРА НА СТАНДАРДНА РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА во САД и КАНАДА. ● ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА НОВИОТ ДИПЛОМИРАН СТУДЕНТ ПО МЕДИЦИНСКА СЕСТРА! Дајте им совршен подарок, рамка за лиценца што можат гордо да ја прикажат на своето возило. Рамките НА МЕТАЛНИТЕ РЕГИСТАРСКИ ТАБЛИЧКИ доаѓаат во хромирана завршница и сет за подароци со синџир на клучеви што може да собере многу клучеви и други додатоци. ● ВКЛУЧУВА ЗАВРТКИ и УКРАСНИ капачиња за завртки со хромирана завршница за да му дадат остар изглед. ● КУКИТЕ се ДОДАВААТ на дното на регистарската табличка за да не штракаат или мрдаат лабаво. ● ОДГОВАРА НА СТАНДАРДНА РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА во САД и КАНАДА.

Карактеристики

Производи во категоријата