.

.

X-DREE 20pcs 2,5 mm Дебелина М3 Алуминиумска Легура Рамен fende_r Завртка Мијалник Златен Тон (20pcs 2,5 mm Grosor M3 Aleacion de aluminio llanta plana Tornillo Arandela Tono dorado

X-DREE 20pcs 2,5 mm Дебелина М3 Алуминиумска Легура Рамен fende_r Завртка Мијалник Златен Тон (20pcs 2,5 mm Grosor M3 Aleacion

DEN 918.40

Износ
Залиха

Име на производ : Алуминиумска Легура fende_r Мијалник; Содржина На Пакетот : 20 парчиња x Алуминиумска Легура fende_r Мијалник. Главна Боја : Златен Тон; Материјал : Алуминиумска Легура. Тежина : 3г; Дебелина : 2,5 мм. Одговара За Болт(Диа.) : М3 (Ајуст паравел перно (Диа.) : М3. Надворешен Дијаметар : 6мм / 0,24"(Надворешност На Дијаметро : 6мм / 0,24''. Име на производ : Алуминиумска Легура fende_r Мијалник; Содржина На Пакетот : 20 парчиња x Алуминиумска Легура fende_r Мијалник. Главна Боја : Златен Тон; Материјал : Алуминиумска Легура. Тежина : 3г; Дебелина : 2,5 мм. Одговара За Болт(Диа.) : М3 (Ајуст паравел перно (Диа.) : М3. Надворешен Дијаметар : 6мм / 0,24"(Надворешност На Дијаметро : 6мм / 0,24''. 20 парчиња 2,5 мм Дебелина М3 Алуминиумска Легура Рамен fende_r Завртка Мијалник Златен Тон Изработен од алуминиумска легура, мала тежина, висока јачина, отпорност на корозија.Погоден За Завртка Со Дијаметар М3.Дозволете брзо, лесно и често отстранување.Оваа завртка рамен мијалник, специјална употреба на калапи за пополнување на јазот, зголемена прецизност, прилагодување на задебелување и дихтунзи. Опис На Шпански 20 Парчиња 2,5 мм Гросор М3 Алеацион де алуминио лланта плана Торнило Арандела тоно дорадономбре дел продукто : лавадора де гвардабарос де алеацион де алуминио; контенидо дел пакет : 20 пиези х арандела де гвардабарос де алеацион де алеацион де Алуминиоколор Директор : Тоно дорадо; Материјал : Алеацион Де алуминиопесо : ; еспесор : 2,5 ммајусте паравел перно (диа.) : М3дијаметро надворешност : 6мм / 0,24''.

Карактеристики

Производи во категоријата