.

.

Бајките Секојдневно Чистат Секојдневни Деца Регенератор - Нежен Регенератор За Дефинирање, Формула За Заплеткување, Навлажнување И Хидратација, Чисти И Природни С

Бајките Секојдневно Чистат Секојдневни Деца Регенератор - Нежен Регенератор За Дефинирање, Формула За Заплеткување, Навлажнување

DEN 192.80

Износ
Залиха

Нов Секојдневен Регенератор-дневниот лесен нежен регенератор за чистење за деца е направен со природни состојки и нуди богато хидратантно искуство на врвен балсам за квалитет на салонот за деца, секој заслужува чиста убава коса. Природни Состојки : ние ги користиме само најискрените состојки за вашите деца. Протеинот од киноа додава сила и помага да се спречи кршење, додека путерот мурумуру и путерот од авокадо ја омекнуваат детската коса и ја запечатуваат влагата. Нема Само Чисти Работи : без сулфат, без парабен, без фталат, без глутен, без соја, без млечни производи и без јаткасти плодови. Допре со природен мирис на папаја и круша. Сите Типови На Коса : детскиот природен регенератор направен за сите типови коса. Кадрава, Пржена, Исправена те фативме! Комплетниот аминокиселински протеин ја подобрува управливоста што ви овозможува лесно да чешлате за да ја елиминирате борбата со чешел и четка. Бајки : ние природно се грижиме за семејствата од 1999 година. Нашите растечки линии на производи се состојат од Заплеткување Скроти, Кадрава П, Рузмарин Одбие И сонцето и пливање линија. Протеинот од киноа додава сила и помага да се спречи кршење, додека путерот мурумуру и путерот од авокадо ја омекнуваат детската коса и ја запечатуваат влагата.

Карактеристики

Производи во категоријата