.

.

Модерен Декор Од Средината На Векот Слатки Ракавици За Рерна И Држачи За Тенџере Поставете Геометрија Ретро Смешен Кујнски Подарок Комплет Отпорен на Топлина 3 пар

Модерен Декор Од Средината На Векот Слатки Ракавици За Рерна И Држачи За Тенџере Поставете Геометрија Ретро Смешен Кујнски Подарок

DEN 319.84

Износ
Залиха

Материјал : модерни ракавици и држачи за тенџере од средината на векот поставува водоотпорна издржлива полиестерска ткаенина + ткаенина за топлинска изолација. Додатоци : ретро ракавица за рерна 2 ракавици за топлинска изолација (18,5 х 14,5 х 28см / 7,2 х 5,7 х 11ин) и 1 влошки за тенџере (20,5 х 20,5 см / 8 х 8ин). Перформанси : Жолта симпатична ракавица за ракавици за рерна се изработени од висококвалитетни ткаенини, издржливи, нелизгачки и отпорни на топлина, водоотпорна ткаенина, што е полесно да се исчисти. Дизајн на странично висечко јаже, практично складирање на виси. Сцена : Погоден За кујна, микробранова печка, печки, готвење, скара и скари на отворено, итн. Подарок : ретро кујнски додатоци смешните белезници за рерна се совршени подароци за готвачи, празници, родендени, денот на мајката, денот на таткото, денот на благодарноста, божиќ, вечери, водителка, домаќинство и љубител на готвење.

Карактеристики

Производи во категоријата