.

.

Frcolor 1 кутија декорација на ноктите Rhinestone украси за минијатури за декорација на минијатури аплики за украси за ноктите камења камења bowknot нокти столб лак за нокти ук

Frcolor 1 кутија декорација на ноктите Rhinestone украси за минијатури за декорација на минијатури аплики за украси за ноктите

DEN 1.67

Износ
Залиха

Мониста за лак за нокти- ви даваат професионални резултати без трошок за салон за нокти. Направете да ве направи повеќе шармантен!. Додатоци за лак за нокти- доволно за да ги задоволите вашите различни потреби и да ги направите ноктите фасцинантни и различни. Симпатични столпчиња за нокти за девојче- Уживајте во DIY маникир забава со вашите пријатели за да го прославите специјалниот ден. Накит за маникир DIY- Овие декори за нокти се супер за loversубителите на DIY или уметници за нокти, дизајнирајте го вашиот уметнички занает. Студии за нокти- Лесно за примена и лесен за создавање модерна и уникатна DIY уметност. Мониста за лак за нокти- ви даваат професионални резултати без трошок за салон за нокти. Направете да ве направи повеќе шармантен!. Додатоци за лак за нокти- доволно за да ги задоволите вашите различни потреби и да ги направите ноктите фасцинантни и различни. Симпатични столпчиња за нокти за девојче- Уживајте во DIY маникир забава со вашите пријатели за да го прославите специјалниот ден. Накит за маникир DIY- Овие декори за нокти се супер за loversубителите на DIY или уметници за нокти, дизајнирајте го вашиот уметнички занает. Студии за нокти- Лесно за примена и лесен за создавање модерна и уникатна DIY уметност. Список на пакети 1 x Кутија за карактеристики на декор за нокти - креативно моделирање и светла боја го прават тоа поуникатно и различно деликатно декорација на ноктите. - Можете лесно да го однесете на патување или да одите на забава, фестивал, свадба и споделување со вашите пријатели со камења за уметност за нокти. -Којност : како што е прикажано комплетите за декорација на ноктите -Материјал : маникир за смола за украси на нокти -големина : 12.70x5.00x1.00cm 4.99x1.97x0 налепница за нокти. - ви даваат професионални резултати без трошок за креативно декорација на ноктите за нокти. - Уживајте во забавата на DIY маникир со вашите пријатели за да го прославите занаетчиството на специјалниот ден за нокти. - Можете да го примените на природни или лажни нокти со гел за да останете подолги нокти уметнички rhinestones.Дали опис на уметност Mini Bowknot Таа работи многу добро за вашата уметност за нокти за DIY, или можете да го користите за украсување на вашиот мобилен телефон, облека, чевли и повеќе.Практивно декорација на ноктите Овој сет на уметност за нокти Mini Bowknot ќе ви го даде благородното и сјајот што го сакате за вашата уметност за нокти.

Карактеристики

Производи во категоријата