.

.

Нов Мини Багер Песна Ролери/Дното Ролери ЗА СЛУЧАЈ CX35

Нов Мини Багер Песна Ролери/Дното Ролери ЗА СЛУЧАЈ CX35

DEN 3007.84

Износ
Залиха

Ние сме производител. Одличен квалитет на услугата. Совршени соодветни модели. Испорака од Дхл или Федекс. Ве молиме забележете Дека не ја прифаќаме ставката врати Ако не можете да бидете сигурни дека предметот мерење, ве молиме контактирајте со нас. ФЛМ : дали професионалниот производител се фокусира на производство на резервни делови за подвозје за мини багер,тежок багер,дозер, повеќе од 16 години. Ова е за сосема нов Долен валјак што одговара на следниве модели НА МИНИ БАГЕРИ ЗА КУЌИШТА : CX35 .Ние сме ценети да ви примаме порака за двојно проверување на големини. Многу делови се наведени.

Карактеристики

Производи во категоријата