.

.

3 парчиња пластични ролери за коса Curlers самоповтни ролери за фризури

3 парчиња пластични ролери за коса Curlers самоповтни ролери за фризури

DEN 137.44

Износ
Залиха

Помогнете да ја поправите косата на тресне во место и го олеснува стилизирањето. Може да се користи за удирања, корени за коса, опашки за коса, бесплатно за да се создаде идеална форма. Земете соодветна количина на коса и користете виткар за коса за да се превртите од крајот на косата до вашата омилена висина, околу 3 минути. И, тогаш извадете го виткачот за коса, можете да создадете модни воздушни удари. Да се ​​создаде модна интимна и меки кадрава коса и да не се повреди косата. Лесно креирајте различни видови на кадрици кои изгледаат во поглед на вашиот изглед кои траат во текот на целиот ден. Помогнете да ја поправите косата на тресне во место и го олеснува стилизирањето. Може да се користи за удирања, корени за коса, опашки за коса, бесплатно за да се создаде идеална форма. Земете соодветна количина на коса и користете виткар за коса за да се превртите од крајот на косата до вашата омилена висина, околу 3 минути. И, тогаш извадете го виткачот за коса, можете да создадете модни воздушни удари. Да се ​​создаде модна интимна и меки кадрава коса и да не се повреди косата. Лесно креирајте различни видови на кадрици кои изгледаат во поглед на вашиот изглед кои траат во текот на целиот ден. Опис Направете го тоа брзо и лесно создадете воздушни удари и стил на коса во внатрешни токи. Постигнете здрава коса и прекрасни стилови лесно секој ден. Овој клип за виткање на косата ќе биде професионален салон во вашата куќа. Користете го за да создадете шармантни фризури како што сакате. Карактеристики - боја : разновидна. - Материјал : АБС, ЈП. - Големина : околу 7. 00x4. 00x4. 00cm/ 2. 75x1. 57x1. 57инч. - Помогнете да ја поправите косата на тресне во место и го олеснува стајлингот. - Може да се користи за удирања, корени за коса, опашки за коса, бесплатно за да се создаде идеална форма. - Земете соодветна количина на коса и користете виткар за коса за да се превртите од крајот на косата до вашата омилена висина, околу 3 минути. - и потоа извадете го виткачот на косата, можете да создадете модни воздушни удари. - Да се ​​создаде модна интимна и меки кадрава коса и да не се повреди косата. Лесно креирајте различни видови на кадрици кои изгледаат во поглед на вашиот изглед кои траат во текот на целиот ден. Пакет, вклучувајќи 3 x ролери за коса.

Карактеристики

Производи во категоријата