.

.

Haokaini новородено бебе качулка плетена џемпер ромпер руно постава тела потопло зимски снежни спонзори за момчиња девојчиња

Haokaini новородено бебе качулка плетена џемпер ромпер руно постава тела потопло зимски снежни спонзори за момчиња девојчиња

DEN 399.84

Износ
Залиха

Акрилни влакна. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. 100% акрилик : акрилни влакна со висок квалитет, овој сет е многу погоден за новороденче, меко и удобно, пријателско за кожата на бебиња. Дизајн : Моделот quакард на овој плетен ромпер е многу стилски. Долг ракав, качулка и две џебови од предниот дел, и копчето нагоре, лесен за ставање или полетување. Со руно наредено за дополнителна топлина, вашето бебе го облекува многу потопло и привлечно. Повод : Телото за обложување на руно од унисекс со качулка е погодна за секојдневно носење, надворешна облека, носење дома, роденденска забава и есенска зимска облека. Големина : Бејби девојки момчиња Jacакард скокач се вклопува за 0-12 месеци новороденче (0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци). Вклучен пакет : 1 п.п. бебе девојчиња момчиња потопла ромпер. Карактеристики : плетени од премиум акрилни влакна, меки, дише и пријателски за кожата. Со руно наредени за дополнителна топлина. Долг ракав, качулка и две џебови од предниот дел. Дизајн на предниот дел на копчето, лесно да се облече или полетува. Одлично за обична, забава, роденден, патување и сл. Спецификација : Материјал : акрилни влакна Боја : темно сива, розова, сина (по избор) Големина : 68, 74, 80, 86 (по избор) големина Рекомска должина на градите 62 0- 3m 28x2cm 50cm 68 3- 6m 29x2cm 54cm 74 6- 9m 30x2cm 58cm 80 9- 12m 31x2cm 62cm 86 12- 18m 32x2cm 67cm Белешка : 1. Возраста на реком е само за вашата референца. Проверете ги мерењата за да ја изберете вистинската големина за вашето бебе! Во меѓувреме, препорачуваме да изберете поголема големина затоа што бебињата на иста возраст може да имаат различна висина. 2. Ве молиме, дозволете 1- 3cm (0. 4- 1. 18 ") разлика поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Пакет, вклучувајќи пакет вклучен : 1 x Romper Baby.

Карактеристики

Производи во категоријата