.

.

Beivslley новороденче момче девојче 2 пакувач копче солидно ромпер новороденче со долги ракави плетени памучни облеки облеки облеки

Beivslley новороденче момче девојче 2 пакувач копче солидно ромпер новороденче со долги ракави плетени памучни облеки облеки

DEN 367.84

Износ
Залиха

Ние се фокусираме на ткаенини како мек памук, плетено и поларно руно, бебешки хулахопки, бебе ромпер и јакни за бебиња. Добредојдовте на Beivslley и благодарам што го избравте Beivslley. Ние сме посветени на правењето, се внимателен дизајн за да ги придружува бебињата да растат среќно. 95% памук, 5% други влакна. Затворање на привремено. Само миење на рацете. ✿material : 95% памук и 5% спандекс, топол и мек, пријателски расположен за здравјето на кожата на бебето. - Дизајн : Отвори на нозе за лесни промени во пелена и нежно облекување, многу практичен дизајн за вашето малечко. ✿ Features : Вертикална лента цврста плетена комбинација и вратот на екипажот со ретро предни копчиња, ќе го направи вашето малечко едно повеќе симпатично. Assocassion : Совршено за секојдневно, секојдневно, носење на спиење, дома, забава, подарок за роденден, празник, фотосесија и други специјални прилики. Исклучено за 0-18 месеци облека за скокање на новороденчиња. ✿package Вклучи : 2 парчиња пролет/есен/зима. Ве молиме, прочитајте ја табелата за големина на детали во сликата на производот пред купувањето. 95% памук, 5% други влакна. Затворање на привремено. Само миење на рацете. ✿material : 95% памук и 5% спандекс, топол и мек, пријателски расположен за здравјето на кожата на бебето. - Дизајн : Отвори на нозе за лесни промени во пелена и нежно облекување, многу практичен дизајн за вашето малечко. ✿ Features : Вертикална лента цврста плетена комбинација и вратот на екипажот со ретро предни копчиња, ќе го направи вашето малечко едно повеќе симпатично. Assocassion : Совршено за секојдневно, секојдневно, носење на спиење, дома, забава, подарок за роденден, празник, фотосесија и други специјални прилики. Исклучено за 0-18 месеци облека за скокање на новороденчиња. ✿package Вклучи : 2 парчиња пролет/есен/зима. Ве молиме, прочитајте ја табелата за големина на детали во сликата на производот пред купувањето. Добредојдовте на Beivslley и благодарам што го избравте Beivslley. Ние сме посветени на правење внимателен дизајн за да ги придружува бебињата да растат среќно. Со нашиот голем избор на ромпер за бебиња, шорцеви, панталони, јакни од руно и многу повеќе. Вие сте обврзани да најдете нешто што го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата