.

.

Ручек Торба За Жени Симпатична Box Еднократно Ручек Кутија Торба торба За Пикник, Кампување, Работа

Ручек Торба За Жени Симпатична Box Еднократно Ручек Кутија Торба торба За Пикник, Кампување, Работа

DEN 160.00

Износ
Залиха

ДОПОЛНИТЕЛЕН ЏЕБ : торбата за ручек има предна торба од 8х5 инчи, која може да собере мобилни телефони, паричници, клучеви, картички, полначи, мали салфетки и сите други мали нешта. МАЛА ТОРБА ЗА РУЧЕК : големината на торбата за ручек е 8,5 инчи Х 5 инчи Х 8 инчи. Мала и мала тежина. Може да ги задоволи потребите на секојдневните оброци. БЕЗБЕДНОСНА ИЗОЛАЦИОНА АЛУМИНИУМСКА ФОЛИЈА : торбата за ручек е изработена од густа алуминиумска фолија внатре. Може да ја одржува вашата храна ладна или топла околу 4 часа. Може да ја направи вашата храна свежа и вкусна. Ќе биде подобро и посвежо да се замрзне со вреќи со мраз. ВОДООТПОРНА и ДИШЕ : Нашата торба за ручек е водоотпорна, отпорна на влага, дише, отпорна на абење и лесна за чистење. Тоа е совршен подарок за мајки, ќерки, соученици и девојки. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, торба за перење или торба за купување. Универзалната торба за ручек за мажи и жени не е погодна само за работа и универзитет, туку е погодна и за активности на отворено, како што се риболов, пешачење, пикник итн. Ручек Торба За Жени Симпатична Box Еднократно Ручек Кутија Торба за Пикник,Кампување, Работа.

Карактеристики

Производи во категоријата