.

.

Љубов Свиња Ручек Кутија Мраз Кулер Торба Торба Изолација Чанта Пренослив За Работа Пикник

Љубов Свиња Ручек Кутија Мраз Кулер Торба Торба Изолација Чанта Пренослив За Работа Пикник

DEN 255.84

Износ
Залиха

Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа пренослива торба за ручек е направена од polyester.It може да ги задоволи вашите дневни потреби. Дизајн На шема : оваа кутија за ладно зачувување има врвен дизајн со стилски принт во комбинација со едноставна форма.Висококвалитетен патент design.No деформација и без избледување. Голем Капацитет : оваа чанта за вечера на унисекс е доволно голема за да собере ручек и овошје.Капацитетот е 10, 2х6, 3х10, 6 инчи. Пренослив За Носење : оваа печатена торбичка е лесна и лесна за Носење carry.It може да се користи за одење на работа и училиште. Најдобри Подароци : оваа торба за ручек за повеќекратна употреба може да се користи како училишна или работна торба за ручек.Кутиите за ручек прават идеални роденденски или празнични подароци за пријателите,семејството и соработниците. Ручек Кутија Вечера Торба Преносни Ладно Зачувување За Мажи Жени.Оваа торба за ручек е дизајнирана со голем капацитет,мала тежина и лесна за носење. Тоа е добар избор за ваша сопствена употреба или подарување.

Карактеристики

Производи во категоријата