.

.

Фанистар Пеперутка Рак На Дојка Свест Пренослив Ручек Торба Торба Кутија Изолирани Кулер Контејнер За Студентки Мажи

Фанистар Пеперутка Рак На Дојка Свест Пренослив Ручек Торба Торба Кутија Изолирани Кулер Контејнер За Студентки Мажи

DEN 224.00

Износ
Залиха

Висококвалитетен Материјал : нашата торба за ручек изолирана е изработена од оксфордска ткаенина, изолирана памучна и алуминиумска обвивка внатрешна структура,изолираните кеси за ручек се со мала тежина и имаат добар ефект на зачувување на топлината за да се одржат свежи и топли, без разлика дали се работи за топло зачувување или ладно зачувување. Торба За ручек Изолирани Жени Голем Капацитет : 12*10*6.3 инчи, одговара на повеќе предмети : изолирана кутија за ручек, шишиња со вода,бенто кутија,лименки,овошје,закуски,ручек, вечера или појадок.Цврсто држен за рака, отпорен на нечистотија,лесен за бришење и водоотпорен. Лесен е и удобен за носење, и постојано е поставен и спакуван. Многу е погодно за употреба за работа и училиште. Торба За ручек Изолирани Жени Доказ За Истекување Лесен За носење : горниот дел од печатената торба за ручек е дизајн со рачка и затворање со патент.Дизајнот на рачката ви овозможува лесен за носење рака или врзан ранец на патот.Дизајнот на патент ви овозможува лесно да ги облечете или извадите контејнерите за храна box.It е една убава торба за секојдневна употреба. Торба За ручек Изолирани Мажи Широко Употребливи : преносливата торба за ручек може да се однесе на училиште,работно место,канцеларија,пикник,плажа,скара,кампување,парк и други места. Убаво за вашата торба за ручек,торба за пикник,торба за перење или торба за пазарење. Интимен Подарок : за печатењето на моделот на чантата за ручек за повеќекратна употреба е симпатична, слатка,смешна,интересна,кул,мода, оваа торба за ручек е еден убав подарок за канцелариските работници или студентот. Тоа е многу добра идеја!. Дали барате еден вид торба за јадење? Можете да ја пробате нашата торба за ручек.Торбата за ручек е дизајн со шема за печатење и рачка на врвот што е лесна за носење.Моделот ќе ви овозможи торби ручек различни со другите и око фаќање.Кога ќе се случува надвор за канцеларија работа училиште пикник плажа тренингот патување, тогаш ова е една убава чанта за ручек.

Карактеристики

Производи во категоријата