.

.

Sdqcliif изолирани торби за вадење, торби за носење ресторани со цврсти самолепливи налепници и рачки, идеални за јадење желби, Испорака На Ладна Или топла Храна,рестор

Sdqcliif изолирани торби за вадење, торби за носење ресторани со цврсти самолепливи налепници и рачки, идеални за јадење желби,

DEN 238.88

Износ
Залиха

Издржлива осигурување : 3-слојниот материјал за осигурување вклучува нетоксичен,Запечатлив,Водоотпорен и Анти-масло,одржувајќи подолг распон од традиционалните термички кеси.Изолираните кеси се чуваат ладни до 6 часа, а топли до 3 часа.Не треба да се грижите дали вашата храна ќе застои на патот. Погодна употреба : На отворот се обезбедуваат самолепливи налепници, запечатувањето На Кесите за Намирници има подобар ефект на изолација. Материјалот на осигурената кеса е издржлив,водоотпорен и анти-масло,лесен за чистење. Цврсти и еднократно : цврстите рачки се направени со процес на топло притискање,можат да носат тешка ставка повеќе од 50 килограми,не е лесно да се скршат.Надворешниот материјал е изработен од неткаен материјал,може да биде повторна употреба многу пати. Апликација : Идеален за чувајте ладна и топла храна вклучуваат храна за носење, ладен пијалок,кафе,јогурт,млеко и свежо овошје и зеленчук. Совршена изолирана торба за придружете се на забава За Пикник, брод во супермаркет или самопослуга и уживајте во СКАРА. Голем капацитет : димензиите на кесите за носење се 9,25 € 5,9 € 10,8", долгата рачка е приближно 5,4".Пространа од кеси за ручек доволно држете 10 лименки кока-кола, или 2 големи кутии за ручек, или рефус намирници. совршени изолирани кеси за одржување на топло или ладно,или друга намена.Изолираните кеси можат да траат долго време со издржлив материјал и висок квалитет.Совршен ефект на изолација може да ја задржи вашата храна или ручек риба и вкусна по 3~6 часа. Термичките Кеси за носење се идеални за топла и ладна храна вклучуваат брза храна,пица,оброк во кутија,пијалок,кафе,кокс, овошје и vegetables.it не е лош избор за преземање на изолирани. торба за пикник партија, превозот во супермаркет или самопослуга. Димензија : димензијата на изолираната кеса е 9,25€5,9€10,8". Пакет : пакетот вклучува : 20 пакет кеси.

Карактеристики

Производи во категоријата