.

.

Изолирана Торба За Ручек Еднократно Голема Кутија За Ручек За Мажи/Жени, Пренослива Торба За Ручек Отпорна На Истекување Со Прилагодлив Ремен За Рамо

Изолирана Торба За Ручек Еднократно Голема Кутија За Ручек За Мажи/Жени, Пренослива Торба За Ручек Отпорна На Истекување Со

DEN 3.33

Износ
Залиха

Премиум Материјали изолирани ручек торба : надворешноста на кулер торба е изградена Од Висока густина Оксфорд ткаенина за издржливост и лесно чистење. Внатрешната обвивка е изработена од пева фолија и обложена со ЕПЕ пена за голема термичка отпорност. Овие поладни торби за ручек можат да ја одржуваат храната или пијалоците ладни/топли/свежи со часови. Мулти Прегради Голема Торба За Ручек : торбата за ручек за возрасни (10,2 Х 7,8 Х 7,5 инчи) е дизајнирана за максимална ефикасност на складирање, 1 главен оддел со патент, 1 џеб со преден патент, 1 заден џеб, 2 мрежести џебови и 1 внатрешен мрежен џеб, совршен за содржи се што ви треба во секојдневниот живот за жени, мажи, како поладна торбичка, изолациона торба, торба за пикник или торба за пазарење. Практично и Преносливо : кутијата за ручек за повеќекратна употреба е дизајнирана со армирани заштитни рачки и мека лента за рамо што може да се отстрани и прилагоди, која може да се прилагоди од 11" на 22" при носење, ви нуди повеќе опции за носење. Дизајнот со широко отворање го прави погодно полнењето и земањето храна. Отпорен на истекување и Издржлив : Екстра дебел мек пева лагер и топлински заварени шевови за заштита од протекување и лесно чистење. Ако сосот се истури внатре, само избришете го со влажна крпа или салфетки. Премиум засилен метален двоен патент за изолирани кеси за ручек, сигурно затворање на патент и метална тока обезбедуваат непречено отворање, отпорно на рипување и максимална издржливост. Широка Примена : торбите за ручек за повеќекратна употреба со едноставен моден дизајн овозможуваат привлекување решение за потребите за складирање. Оваа унисекс преклоплива торба е лесна, компактна и пренослива, лесно може да го носи вашиот омилен ручек, на работа, канцеларија, додека патувате, кампувате, риболовте со вашите пријатели, додека пловите и пешачите, спортот и скарата во недела. Изолираната Торба За Ручек Бнканг е изработена од квалитетен материјал и со уникатен оригинален дизајн, донесете го вашиот живот со поголема удобност и среќа. Торбата За Ручек ви е полесно да го носите ручекот, да ја одржувате храната свежа подолго и да уживате во здрави оброци во секое време, насекаде. Торбата За Ручек Изолирана ОД БНКАЊ е издржлива, совршена за да земете храна со вас на работа, излети, плажа, патување итн. Може да се користи и како поладна торба, торба за пикник, торба за сите за да ја одржувате храната ладна и свежа, со пакувања мраз подолго време.

Карактеристики

Производи во категоријата