.

.

Гсм Брендови Ноќта На Вештерките Ручек Кутија Белешки 60 Пакет За Деца&засилувач; Студентите со 30 Различни Дизајни Ручек Кутија Картички

Гсм Брендови Ноќта На Вештерките Ручек Кутија Белешки 60 Пакет За Деца&засилувач; Студентите со 30 Различни Дизајни Ручек Кутија

DEN 1.67

Износ
Залиха

СПОДЕЛИ ЈА ЉУБОВТА - овие ручек кутија белешки обезбеди симпатична потсетник за вашите најблиски тие се секогаш блиску до твоето срце. ТОНИ РАЗНОВИДНОСТ-2 пакувања од 30 уникатни дизајни на картички значи ново изненадување секој ден за вашите најблиски. НАПРАВЕТЕ ГО ТОА ЛИЧНО - белиот грб обезбедува простор за пишување лична порака. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА-Со Димензии 2" х 3,5 " инчи, приближно со големина на визит-картичка, овие белешки се совршена големина за да се вклопат насекаде. Ноќта На Вештерките Ручек Кутија Белешки.

Карактеристики

Производи во категоријата