.

.

Ихр Идеален Дом Опсег Коктел Салфетки За Еднократна Употреба 3-Слоја Хартија Партија Салфетка Пакет, 5 х 5, Насау Морска Желка, 20-Брои

Ихр Идеален Дом Опсег Коктел Салфетки За Еднократна Употреба 3-Слоја Хартија Партија Салфетка Пакет, 5 х 5, Насау Морска Желка,

DEN 239.84

Износ
Залиха

3-СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 премиум салфетки направени со густа, мека абсорбента хартија. ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : Салфетки со големина од 5 х 5 инчи (преклопена големина); користете кога уживате во закуски за забави, идеални под пијалоци за заштита на масите. ПЛАЖА ПАРТИЈА САЛФЕТКИ : Сина морска желка на сина и бела шарени позадина. ИЧП : од 1977 година премиерот производител на луксузни хартиени производи; печатени Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. ЛЕСНО ЗА КООРДИНАЦИЈА : Комбинирајте со цврсти плочи и координирање на САЛФЕТКИ ЗА ИЧП Од Бостон Интернационал; забавувајте се со стил кога славите специјални прилики и уживате во секојдневното јадење. 3-СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 премиум салфетки направени со густа, мека абсорбента хартија. ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈАЛОЦИ : Салфетки со големина од 5 х 5 инчи (преклопена големина); користете кога уживате во закуски за забави, идеални под пијалоци за заштита на масите. ПЛАЖА ПАРТИЈА САЛФЕТКИ : Сина морска желка на сина и бела шарени позадина. ИЧП : од 1977 година премиерот производител на луксузни хартиени производи; печатени Во Германија со нетоксични бои растворливи во вода. ЛЕСНО ЗА КООРДИНАЦИЈА : Комбинирајте со цврсти плочи и координирање на САЛФЕТКИ ЗА ИЧП Од Бостон Интернационал; забавувајте се со стил кога славите специјални прилики и уживате во секојдневното јадење. 20-брои хартија коктел салфетки мерка 5 х 5-инчи. Салфетките се нудат во повеќе големини, што ви овозможува да мешате и совпаѓате, слоевите и прилагодувате. Создадете динамични пејзажи и прекрасни поставки за место со спарување На Салфетки Со Шема На Идеален Дом Со соодветни плочи и координирање на цврсти материи. Чинии и салфетки се нудат во повеќе големини, што ви овозможува да мешате и совпаѓате, слоевите и прилагодувате. За свадби и коктел забави до летни Скари и секојдневна употреба, изберете од различни дизајни токму за вашиот следен настан или соберете се. Идеален Дом Опсег нуди одржлива опција за совесни потрошувачи; ткивото на салфетката е 100% целулоза од испукано дрво (паднати дрвја) и плантажно дрво (управувани шуми каде што дрвјата се засадени специјално за производство на хартиени материјали) и целото ткиво е кислород избелен без употреба на хлор. Мастилото Е растворливо во вода, не содржи тешки метали или растворувачи од било кој вид и ги исполнува барањата на германските закони за храна и здравје и АМЕРИКАНСКАТА фда. Користеното мастило никогаш не се фрла во канализација и секогаш се рециклира и реинтегрира во системот на бои. Работната површина на производството е природно без загадување и не се произведуваат штетни емисии. МХП заработи сертификат за одобрување Од Советот за Управување со шумите (ФСЦ), престижен сертификат доделен само на оние кои ги исполнуваат сите стандарди на ФСЦ за одржливост, управување со шумите, благосостојба на шумските работници и ефекти врз домородните народи и локалната средина. Идеалниот Дом Опсег е исклучиво претставен во Соединетите држави Од Бостон Интернационал и се смета за меѓународен лидер на пазарот и трендсетер во областа на декорација на маса од висока класа и додатоци за внатрешни работи.

Карактеристики

Производи во категоријата