.

.

БЕСТОЈАРД Печатени Салфетки Вечера 2 Пакет За Еднократна Употреба Печатење На Сончоглед Печатени Хартиени Салфетки Печатени Салфетки Печатени Салфетки За Ручек С

БЕСТОЈАРД Печатени Салфетки Вечера 2 Пакет За Еднократна Употреба Печатење На Сончоглед Печатени Хартиени Салфетки Печатени

DEN 2.67

Износ
Залиха

Салфетките за печатење сончоглед се многу уникатни и смешни, тие атмосферата за вашата забава. Изработени од материјал од дрвена пулпа, тие се и безбедни за употреба. Одлично за собирање или другата страна итн. Тоа е и удобно за употреба. Одлична забава или домашни услуги. Тие имаат добра апсорбирачка способност да обезбедат удобно искуство со бришење, можете да уживате во лесно време за забава. Салфетките за печатење сончоглед се многу уникатни и смешни, тие атмосферата за вашата забава. Изработени од материјал од дрвена пулпа, тие се и безбедни за употреба. Одлично за собирање или другата страна итн. Тоа е и удобно за употреба. Одлична забава или домашни услуги. Тие имаат добра апсорбирачка способност да обезбедат удобно искуство со бришење, можете да уживате во лесно време за забава. Пакетот Вклучува 40 х листови Салфетки Карактеристики-Големина : Прибл. 33х33х0, 1см-тоа е и удобно за употреба. Одлична забава или домашни услуги. - Тие имаат добра апсорбирачка способност да обезбедат удобно искуство со бришење, можете да уживате во лесно време за забава. - Салфетките за печатење сончоглед се многу уникатни и смешни, тие атмосферата за вашата забава. - Изработени од материјал од дрвена пулпа, тие се и безбедни за употреба. - Материјал : Дрвена пулпа. - Одлично за собирање или другата страна итн. - Боја : како што е прикажано. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Информации за стоки Ова Е печатени салфетки. Со модел на сончоглед, оваа салфетка е многу различна од традиционалните бели салфетки. Изработени од-пријателски материјал од дрвена пулпа, овие салфетки се удобни и безбедни за употреба. Погоден за забава или секојдневна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата