.

.

Shypt бакар уметнички керамички сапун сапун ретро хотел сапун сад бања бања сапун сапун нето решетката

Shypt бакар уметнички керамички сапун сапун ретро хотел сапун сад бања бања сапун сапун нето решетката

DEN 0.67

Износ
Залиха

Тип : сапуни сапуни. Материјал за јадење : бакар. Завршување на површината на држачот : Ретро гравура. Многу корисен сапун за семејна употреба. Удобен и уреден декор за употреба на бања и кујна. Тип : сапуни сапуни. Материјал за јадење : бакар. Завршување на површината на држачот : Ретро гравура. Многу корисен сапун за семејна употреба. Удобен и уреден декор за употреба на бања и кујна. Description Product Name : soap dish Main material : copper, ceramic Molding process : gravity casting Surface treatment : retro engraving Installation : 6 mm drill bit drilling installation Installation method : screw embedded Surface technology : copper wire drawing All copper soap dish, not easy to rust, not easy to corrode, use with Доверливост и стари рачно нацртани, едно парче база, силен капацитет на лежиште, долг стил на живот, модерен и дарежлив. Нема да го лизне лесно дното на шупливата, нема вода.

Карактеристики

Производи во категоријата